Dobré noviny
Nový singel speváčky Rihanny sa bude volať Diamonds
SITA
SITA

Nový singel speváčky Rihanny sa bude volať Diamonds

Podľa Rihanny je text jej novej piesne plný nádeje a má z neho dobrý pocit.

BRATISLAVA 24. septembra - Barbadoská speváčka Rihanna prezradila, že jej nový singel sa bude volať Diamonds a v amerických rádiách po prvý raz zaznie už v stredu 26. septembra. V rozhovore pre rozhlasovú stanicu iHeartRadio skladbu opísala ako ani smutnú, ani veselú, pohodovú a plnú nádeje.

"Keď tú nahrávku počúvam, mám z nej taký dobrý pocit. Text je pozitívny a plný nádeje, ale je to láske a tá pieseň je podľa mňa trochu iná, ako ľudia očakávali. Na to sa veľmi teším, že ich zvukom tej skladby prekvapím," vyhlásila.

Speváčkin siedmy štúdiový album, ktorého názov zatiaľ nie je známy, by sa mal dostať na pulty predajní v novembri. Rihanna tiež spustila webový portál rihanna7.com, na ktorej je zatiaľ iba veľké R zložené z rôznych slov, napríklad Diamonds, Love, Navy, Roc, Isis či Red Lipstick, a odkaz, že stránka začne fungovať čoskoro.

Rihanna, vlastným menom Robyn Rihanna Fenty, sa z rodného Barbadosu do Spojených štátov amerických presťahovala ako 16-ročná s cieľom rozbehnúť hudobnú kariéru. V roku 2005 uzrela svetlo sveta jej prvá štúdiovka Music of the Sun, s ktorou sa rovnako ako s ďalšími piatimi prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200.

K najväčším hitom 24-ročnej speváčky patria skladby SOS, Umbrella, Don\'t Stop the Music, Russian Roulette, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In the World), What\'s My Name?, S&M, We Found Love či Where Have You Been. Je držiteľkou piatich cien Grammy, 18 Billboard Music Awards, piatich American Music Awards, dvoch Brit Awards, troch MOBO Awards a desiatok ďalších ocenení.

Dovedna predala vyše 25 miliónov albumov a 60 miliónov singlov a podľa magazínu Time patrí medzi najvplyvnejších ľudí na svete. Speváčka v minulosti chodila s bejzbalovým hráčom Mattom Kempom a r\'n\'b spevákom Chrisom Brownom. Údajne má za sebou tiež románik so spevákom Drakeom. Rihanna už stihla debutovať aj na striebornom plátne, vo filme Bojová loď (2012) stvárnila vojačku Raikes.

Informácie zverejnili webstránky www.digitalspy.co.uk a www.aceshowbiz.com.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…