Dobré noviny
Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch
Marián Tabakovič
Marián Tabakovič

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Seriálový Juan s milovanou Broňou a ich spoločnou dcérkou / Mario Cimarro v Dobrých novinách a Dobrom rádiu
Seriálový Juan s milovanou Broňou a ich spoločnou dcérkou / Mario Cimarro v Dobrých novinách a Dobrom rádiu — Foto: Instagram Maria Cimarra a Dobré noviny

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa mi podlomili nohy, spomína Mario na prvé stretnutie so svojou láskou.

„Let's rock and roll!" vyhlásil usmievavý chlapík oblečený v čiernom po tom, ako prišiel do našej redakcie. Mario Cimarro mal na očiach slnečné okuliare a hoci na prvý pohľad pôsobil ako celebrita, žiadne hviezdne maniere sme nespozorovali. Predstaviteľ Juana z telenovely Skrytá vášeň nám ochotne odpovedal na otázky a prezradil nám viaceré pikošky zo svojho súkromia. Kde stretol svoju osudovú lásku, bývalú slovenskú missku? Ako si dokázal získať jej srdce? Bude svadba? Ako sa mu spolupracovalo vo filme so slávnym Leonardom DiCapriom?

Tréningy a ďalšie tréningy

Kubánsky herec Mario Cimarro je známy predovšetkým z telenoviel, pričom slovenskí diváci ho poznajú ako Juana zo seriálu Skrytá vášeň aj z práve prebiehajúcej tanečnej súťaže Let´s Dance. Po exotickom fešákovi pokukuje nejedna žena, jeho srdce však patrí jedinej - krásnej Slovenke Bronislave Gregušovej, s ktorou má malú dcérku.

Mario, Broňa a ich malá dcérka
Mario, Broňa a ich malá dcérka Foto: Instagram M. Cimarra

Slovensko je nateraz jeho domovom, ako sa tu cíti? „Aby som bol úprimný, momentálne takmer nemám čas na nič iné ako na tréningy a ďalšie tréningy. Je to hlavne o práci. Ale pred začiatkom súťaže som si mimoriadne užíval prechádzky po bratislavskom Starom Meste,“ hovorí Mario a dodáva, že má rád aj naše hory a Slovensko už celkom dobre pozná.

Svadbu by chcel v Benátkach

So snúbenicou sú spolu už vyše štyri roky. Schyľuje sa ku svadbe? „Svadba bude. Mojím snom vždy bolo, aby som si Broňu zobral v Benátkach,“ zamýšľa sa Mario. Tento plán však naráža na isté organizačné limity, keďže nie všetci z rodiny by sa mohli dostaviť.

Maria Cimarra vyspovedali kolegovia z Dobrého rádia.
Maria Cimarra vyspovedali kolegovia z Dobrého rádia. Foto: Dobré noviny

Mario a Broňa spolu vychovávajú aj dcérku, ktorá sa narodila vlani. Herec odmieta akúkoľvek drakonickú výchovu. „Ako môžete byť prísnym otcom? Ona je ako malý anjel a ja pre ňu teraz vydávam smiešne zvuky. Všetko je pre ňu nové, objavuje svoje prsty, moje vlasy...“ usmieva sa hrdý tatino.

Osudové stretnutie po mnohých omyloch

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?