Dobré noviny
Americký rapper Pitbull predvedie v Prahe svoju šou
SITA
SITA

Americký rapper Pitbull predvedie v Prahe svoju šou

Pitbullova živá kapela je zostavená zo šiestich prvotriednych hudobníkov, na mieste bude obria videostena a rapper zahrá tie najväčšie hity z albumu Planet Pit.

BRATISLAVA 30. mája – V hlavnom meste Českej republiky v Prahe vystúpi 17. júna americký rapper a producent známy pod pseudonymom Pitbull.

Umelec, ktorý spolupracuje s hviezdami ako Jennifer Lopez, Marc Anthony, Enrique Iglesias, David Guetta, LMFAO, Usher, Shakira, Chris Brown či Ne-Yo, sa predstaví svojim fanúšikom v Tipsport Aréne.

„S Pitbullom na turné cestuje viac ako 20 ľudí. Bude to ohromná šou, Pitbullova živá kapela je zostavená zo šiestich prvotriednych hudobníkov, na mieste bude obria videostena a už teraz môžeme povedať, že Pitbull zahrá tie najväčšie hity z albumu Planet Pit. Recenzie predchádzajúcich koncertov sú jednoznačne pozitívne a my sa už tešíme na to, čo má Pitbull pripravené pre Prahu,“ uviedli organizátori.

Predskokanmi šou budú Ben Cristovao a The Glowsticks. Vstupenky sú dostupné na portáloch Ticketpro.cz a Ticketportal.cz.

Agentúru SITA informovalo vydavateľstvo Sony Music Entertainment Czech Republic.

Už ste čítali?