Dobré noviny
Na Vrbovských vetroch zahrá Vetroplach aj Slobodná Európa
SITA
SITA

Na Vrbovských vetroch zahrá Vetroplach aj Slobodná Európa

Šiesty ročník multimediálneho festivalu vo Vrbovom sa uskutoční od 9. do 14. júla.

BRATISLAVA 29. mája - Organizátori šiesteho ročníka multimediálneho festivalu Vrbovské Vetry, ktorý sa uskutoční od 9. do 14. júla vo Vrbovom, zverejnili kompletný program podujatia.

Festival rovnako ako v uplynulých rokoch ponúkne návštevníkom koncerty slovenských a zahraničných interpretov, letné kino, besedy, či divadlo a tradične sa bude niesť v duchu humoru bratov Jobusovcov a multiorganizácie Kriak.

Hlavný festivalový deň bude sobota 14. júla, keď sa predstavia napríklad Banjo Band Ivana Mládka, Vrbovskí Víťazi, Slobodná Európa, Chiki Liki Tu-A, Balkansambel, Vetroplach, Srečna Mladina alebo Michael Kocáb spoločne s Karpatskými Chrbátmi.

Súčasťou festivalu budú aj premietania filmov v rámci letného kina Bažant kinematograf, pričom pred premietaním sa budú konať hudobné vystúpenia a besedy ako napríklad Lampa so Štefanom Hríbom alebo debata s kazateľom a spisovateľom Danielom Pastirčákom.

Vstupenky na hlavný festivalový deň sú v predpredaji na webstránke www.tixy.sk za 14 eur, na mieste budú stáť 15 eur, ostatné festivalové dni sú zadarmo. Bližšie informácie o programe sú na webstránke www.vrbovskevetry.sk.

Agentúru SITA informoval Whisky zo Slobodnej Európy.

Už ste čítali?