Dobré noviny
Populárna Britská skupina Keane vystúpi v Prahe
SITA
SITA

Populárna Britská skupina Keane vystúpi v Prahe

Limitovaný počet vstupeniek bude k dispozícii na oficiálnej webstránke kapely Keanemusic.com od 3. júla.

BRATISLAVA 29. júna - Anglická skupina Keane 2. novembra v pražskej Lucerne predstaví svoj nový album Strangeland (2012).

Limitovaný počet vstupeniek bude k dispozícii na oficiálnej webstránke kapely Keanemusic.com od 3. júla, v Česku sa bežný predpredaj začne 6. júla v sieti Ticketpro.

Lístky na státie budú v cene 920 českých korún (v prepočte približne 36 eur) a na sedenie 1 390 českých korún (54 eur).

Ostrovná štvorka Keane sa na celom svete presadila hitom Somewhere Only We Know. Ten vyšiel na začiatku roka 2004 a o niekoľko mesiacov neskôr bol súčasťou debutovej nahrávky Hopes and Fears.

Po úspechu prvého albumu nasledovalo vydanie jeho pokračovateľa - nahrávky Under the Iron Sea (2006), z ktorého pochádzajú napríklad single A Bad Dream, Is It Any Wonder? či Crystal Ball.

Tretí album s názvom Perfect Symmetry (2008) obsahoval okrem iných piesne Lovers Are Losing a Spiralling. V máji 2012 Keane vydali zatiaľ poslednú štúdiovku Strangeland. So všetkými štyrmi nahrávkami dobyli britský albumový rebríček a na čelo sa im podarilo dostať aj s EP Night Train (2010). To obsahuje dovedna osem pesničiek vrátane singla Stop for a Minute, v ktorom vokálne hosťuje somálsko-kanadský rapper K\'naan.

Informácie zverejnila webstránka www.charmmusic.cz.

Už ste čítali?