Dobré noviny
Exotické ženy Anita Soul a Monika Bagárová nahrali duet
SITA
SITA

Exotické ženy Anita Soul a Monika Bagárová nahrali duet

Krásne speváčky tvrdia, že pieseň Ľudia je málo sladká, pretože je o skutočnom živote. Skladbu napísal Eugen Vizváry.

BRATISLAVA 26. júna - Slovenská speváčka Anita Soul a Češka Monika Bagárová nahrali spoločný duet s názvom Ľudia.

"Anita pre mňa bola a aj stále je jedna z najlepších slovenských speváčok. Vždy som si priala mať s ňou duet a som rada, že ma oslovila. Mám z toho veľkú radosť, pretože si myslím, že je to super československé spojenie dvoch exotických žien," uviedla Bagárová.

"Skladbu Ľudia napísal Eugen Vizváry. Hneď, ako mi pustil prvú demonahrávku, tak som si povedala, to je ona! Toto bude náš duet. Poslali sme ho Monike a ona bola tiež nadšená,“ opísala vznik piesne Anita Soul.

Eugen Vizváry je popredný slovenský klavirista, ktorý spolupracoval s Oskarom Rózsom, Martinom Valihorom či Davidom Kollerom. O text piesne sa postarala Saša Okálová a rapper Rišo zo skupiny Žužuleta.

"Pieseň Ľudia nie je vôbec sladká. Je celá o živote, o jeho slastiach a nástrahách. Má silný sociálny text, ktorý hovorí o zlých i dobrých ľudských vlastnostiach. Štýlovo to bude čistý street life, v ktorom sa ja i Monika cítime ako doma,“ prezradila Anita Soul.

Ak pôjde všetko podľa plánu, spoločný duet s Anitou Soul by sa mal do rádií dostať ešte pred letnými prázdninami.

Anita Soul okrem účinkovania v muzikáloch Cigáni idú do neba alebo Hamlet zažiarila v televíznych projektoch Bailando a Hit storočia. V roku 2009 nahrala prvý sólový eponymný album.

Monika Bagárová sa do povedomia dostala najmä účinkovaním v súťaži Česko Slovenská SuperStar. Neskôr nahrala duet s Robom Opatovským i Benom Cristovaom a v roku 2011 vydala album Shining.

Agentúru SITA informovala Nora Krchňáková zo spoločnosti Propaganda House.

Už ste čítali?