Dobré noviny
Švédska formácia Swedish House Mafia to po turné zabalí
SITA
SITA

Švédska formácia Swedish House Mafia to po turné zabalí

Švédska formácia po turné ukončí svoju činnosť. Fanúšikom odkázali: "Prišli sme. Zúrili sme. Milovali sme."

BRATISLAVA 25. júna - Švédske producentské trio Swedish House Mafia po aktuálnom turné ukončí svoju činnosť. Skupina o tom v nedeľu informovala na svojej oficiálnej webovej stránke swedishhousemafia.com.

"Dnes by sme sa s vami chceli podeliť o informáciu, že toto turné bude naše posledné. Chceli by sme sa poďakovať každému, kto nás sprevádzal na našej ceste. Prišli sme. Zúrili sme. Milovali sme," napísala formácia.

Houseoví dídžeji Axwell, Steve Angello a Sebastian Ingrosso sa v najbližších týždňoch naživo predstavia napríklad na britskom festivale T In The Park, v Madride na podujatí Rock in Rio, na ostrove Ibiza a tiež doma v Štokholme. Termíny a miesta posledných vystúpení skupina zverejní v auguste.

Swedish House Mafia pôsobí na scéne od roku 2008. Na konte má single ako One, Miami 2 Ibiza (with Tinie Tempah), Save the World, Antidote (with Knife Party) a Greyhound a kompilačný album Until One (2010).

DJ Magazine zaradil túto superskupinu v ankete Top 100 DJs za rok 2011 na 10. miesto. Pred nich sa dostali len Markus Schulz, Dash Berlin, Afrojack, Avicii, Above & Beyond, Deadmau5, Tiësto, Armin van Buuren a David Guetta.

Už ste čítali?