Dobré noviny
Barbra Streisand sa opäť posadí na stoličku režiséra
SITA
SITA

Barbra Streisand sa opäť posadí na stoličku režiséra

Herečka, speváčka a filmárka Barbra Streisand bude režírovať prvý film po 16 rokoch. V snímke s názvom Skinny and Cat zahrajú Colin Firth a Cate Blanchett.

BRATISLAVA 22. júna - Americká herečka, speváčka a filmárka Barbra Streisand sa po 16 rokoch rozhodla opäť posadiť na režisérsku stoličku.

Snímka s názvom Skinny and Cat bude skutočným príbehom o láske medzi spisovateľom Erskinom Caldwellom a fotožurnalistkou Margaret Bourke White.

Hlavné úlohy stvárni hviezdna dvojica Colin Firth a Cate Blanchett. Nakrúcať by sa malo začať v januári 2013, no film zatiaľ z finančných dôvodov nedostal stopercentnú zelenú.

Dvojnásobná držiteľka Oscara Barbra Streisand je známa najmä hlavnými úlohami z muzikálov Funny Girl (1968), Hello, Dolly! (1969), Zrodila sa hviezda (1976), romantickej drámy Takí sme boli (1973) či komédie ...a čo ďalej, doktor? (1972).

Ako režisérka a zároveň predstaviteľka hlavnej postavy sa predviedla v snímkach Yentl (1983), Pán prílivu (1991) a Dve tváre lásky (1996). Ako hudobníčka má na svojom konte 33 štúdiových albumov a osem hudobných cien Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránky AceShowbiz.com a archívu agentúry SITA

Už ste čítali?