LMFAO budú v Bratislave odšťavovať, chcú ovocie a zeleninu
SITA
SITA

LMFAO budú v Bratislave odšťavovať, chcú ovocie a zeleninu

Požiadavky dvojice Redfoo a Sky Blue majú vyše 50 strán. Nechýbajú špenát, mrkva, zázvor, brokolica, fazuľa, jablká, brusnice, pomaranče a broskyne ale aj vodka či šampanské.

BRATISLAVA 19. júna - Americká formácia LMFAO, ktorá sa v auguste po prvý raz v kariére predstaví na Slovensku, chce mať v Bratislave k dispozícii odšťavovač a množstvo zeleniny a ovocia.

Je to jedna z požiadaviek, ktorú dostali organizátori jej vystúpenie v Inchebe. V rideri dvojice Redfoo a Sky Blue na vyše 50 stranách nechýbajú špenát, mrkva, zázvor, brokolica, fazuľa, jablká, brusnice, pomaranče a broskyne.

Okrem čerstvých surovín na prípravu štiav však požadujú aj energetické nápoje, pivá, vodku, šampanské a kokosové mlieko. Organizátori tiež musia zabezpečiť stravu a nápoje pre celý 35-členný tím, ktorý s nimi cestuje po celom svete.

Duo vystúpi v Inchebe

Elektropopové duo z Kalifornie vystúpi 14. augusta v areáli Incheba Open Air v Bratislave. Fanúšikovia sa môžu tešiť na šou s viac ako tridsiatimi tanečníkmi a hudobníkmi. Pódium bude plné svetelných vizuálnych efektov, rôznych rekvizít a chýbať nebudú ani vtipné scénky.

Vstupenky na koncert sa v súčasnosti predávajú za 35 eur. V predpredaji sú tiež VIP vstupenky za 60 eur, ktoré zabezpečujú sedenie na VIP tribúne s priamym výhľadom na pódium, samostatný VIP vchod, oddelené VIP parkovisko pre autá a služby VIP baru s pestrou ponukou nápojov.

RedFoo (Stefan Kendal Gordy) a SkyBlu (Skyler Austen Gordy) alias LMFAO pôsobia na scéne od roku 2006. Pôvodne sa volali Sexe Dude, no po intervencii babičky sa premenovali. V novembri 2008 podpísali zmluvu s vydavateľstvom Interscope a v júli 2009 vydali debutový album Party Rock so singlami I'm in Miami Bitch, La La La, Shots a Yes.

Ich pieseň Party Rock Anthem sa stala medzinárodným hitom

V roku 2009 sa stala nielen v USA hitom skladba Let the Bass Kick in Miami Girl, pod ktorou je okrem LMFAO podpísaný aj dídžej Chuckie. V roku 2010 si ich pozval na hosťovanie do skladby Gettin' Over You Francúz David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté.

Skutočný prelom však predstavovala až skladba Party Rock Anthem (feat. Lauren Bennett and GoonRock) z druhého štúdiového albumu Sorry for Party Rocking (2011). Pieseň sa stala medzinárodným hitom, LMFAO s ňou ovládli rebríčky v USA i vo Veľkej Británii a z lokálnej hviezdičky sa stala svetoznáma skupina. Na úspech Party Rock Anthem nadviazali ďalšími úspešnými singlami ako Sexy and I Know It a Sorry for Party Rocking.

Tento rok formácia vystúpila po boku Madonny počas polčasovej prestávky Super Bowlu. Ich vystúpenie si len v USA pozrelo 114 miliónov televíznych divákov. Počas krátkeho pôsobenia na scéne už LMFAO stihli získať dve Hip-Hop Nation Awards, NRJ Music Awards, Kids\' Choice Award a nominovaní bolí aj na Grammy.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…