Dobré noviny
LMFAO budú v Bratislave odšťavovať, chcú ovocie a zeleninu
SITA
SITA

LMFAO budú v Bratislave odšťavovať, chcú ovocie a zeleninu

Požiadavky dvojice Redfoo a Sky Blue majú vyše 50 strán. Nechýbajú špenát, mrkva, zázvor, brokolica, fazuľa, jablká, brusnice, pomaranče a broskyne ale aj vodka či šampanské.

BRATISLAVA 19. júna - Americká formácia LMFAO, ktorá sa v auguste po prvý raz v kariére predstaví na Slovensku, chce mať v Bratislave k dispozícii odšťavovač a množstvo zeleniny a ovocia.

Je to jedna z požiadaviek, ktorú dostali organizátori jej vystúpenie v Inchebe. V rideri dvojice Redfoo a Sky Blue na vyše 50 stranách nechýbajú špenát, mrkva, zázvor, brokolica, fazuľa, jablká, brusnice, pomaranče a broskyne.

Okrem čerstvých surovín na prípravu štiav však požadujú aj energetické nápoje, pivá, vodku, šampanské a kokosové mlieko. Organizátori tiež musia zabezpečiť stravu a nápoje pre celý 35-členný tím, ktorý s nimi cestuje po celom svete.

Duo vystúpi v Inchebe

Elektropopové duo z Kalifornie vystúpi 14. augusta v areáli Incheba Open Air v Bratislave. Fanúšikovia sa môžu tešiť na šou s viac ako tridsiatimi tanečníkmi a hudobníkmi. Pódium bude plné svetelných vizuálnych efektov, rôznych rekvizít a chýbať nebudú ani vtipné scénky.

Vstupenky na koncert sa v súčasnosti predávajú za 35 eur. V predpredaji sú tiež VIP vstupenky za 60 eur, ktoré zabezpečujú sedenie na VIP tribúne s priamym výhľadom na pódium, samostatný VIP vchod, oddelené VIP parkovisko pre autá a služby VIP baru s pestrou ponukou nápojov.

RedFoo (Stefan Kendal Gordy) a SkyBlu (Skyler Austen Gordy) alias LMFAO pôsobia na scéne od roku 2006. Pôvodne sa volali Sexe Dude, no po intervencii babičky sa premenovali. V novembri 2008 podpísali zmluvu s vydavateľstvom Interscope a v júli 2009 vydali debutový album Party Rock so singlami I'm in Miami Bitch, La La La, Shots a Yes.

Ich pieseň Party Rock Anthem sa stala medzinárodným hitom

V roku 2009 sa stala nielen v USA hitom skladba Let the Bass Kick in Miami Girl, pod ktorou je okrem LMFAO podpísaný aj dídžej Chuckie. V roku 2010 si ich pozval na hosťovanie do skladby Gettin' Over You Francúz David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté.

Skutočný prelom však predstavovala až skladba Party Rock Anthem (feat. Lauren Bennett and GoonRock) z druhého štúdiového albumu Sorry for Party Rocking (2011). Pieseň sa stala medzinárodným hitom, LMFAO s ňou ovládli rebríčky v USA i vo Veľkej Británii a z lokálnej hviezdičky sa stala svetoznáma skupina. Na úspech Party Rock Anthem nadviazali ďalšími úspešnými singlami ako Sexy and I Know It a Sorry for Party Rocking.

Tento rok formácia vystúpila po boku Madonny počas polčasovej prestávky Super Bowlu. Ich vystúpenie si len v USA pozrelo 114 miliónov televíznych divákov. Počas krátkeho pôsobenia na scéne už LMFAO stihli získať dve Hip-Hop Nation Awards, NRJ Music Awards, Kids\' Choice Award a nominovaní bolí aj na Grammy.

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…