Dobré noviny
Hviezda seriálu Chuck bude hrať v novom filme o Thorovi
SITA
SITA

Hviezda seriálu Chuck bude hrať v novom filme o Thorovi

Herec Zachary Levi dostal ponuku zahrať si už v prvom filme o komiksovom superhrdinovi Thorovi.

BRATISLAVA 11. júna - V pokračovaní filmu o komiksovom superhrdinovi Thorovi si zrejme zahrá aj Zachary Levi. Herec, ktorého preslávila predovšetkým hlavná úloha v seriáli Chuck (2007), by mal stvárniť bojovníka Fandrala, ktorý pomáha Thorovi v boji proti zlu.

V prvom filme, ktorý mal premiéru minulý rok, si túto postavu zahral Josh Dallas. Ten sa však do pokračovania nemôže vrátiť pre rolu v seriáli Once Upon a Time (2011) televízie ABC.

Ak rokovania dopadnú úspešne, Levi sa konečne zhostí úlohy, ktorú mu ponúkli už pred dvoma rokmi. V tom čase ju však musel odmietnuť, pretože televízia NBC sa na poslednú chvíľu rozhodla seriál Chuck nezrušiť a pokračovať v nakrúcaní.

Distribučná premiéra snímky Thor 2 je v amerických kinách naplánovaná na 8. november 2013. Nakrúcať sa začne už v júli. Na režisérsku stoličku si sadne Alan Taylor, ktorý sa doteraz venoval predovšetkým režírovaniu seriálov, napríklad Sexu v meste (1998), Sopranovcom (1999), Rímu (2005) či Hre o tróny (2011).

Svoje úlohy si majú zopakovať Chris Hemsworth (Thor), Natalie Portman (Jane Foster), Idris Elba (Heimdall) aj Anthony Hopkins (Odin). O role zloducha rokuje dánsky herec Mads Mikkelsen známy zo snímok Kráľ Artuš (2004), Casino Royale (2006), Po svadbe (2006), Súboj Titanov (2010) či Traja mušketieri (2011).

Už ste čítali?