Cibulková vo štvrťfinále prehrala prvý set so Stosurovou

Slovenská tenistka viedla v prvom sete 2:1 no potom stratila štyri gemy v rade a úvodný set prehrala 4:6.

PARÍŽ 5. júna - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala prvý set utorňajšieho stretnutia s Austrálčankou Samanthou Stosurovou vo štvrťfinále dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži (27. mája - 10. júna, dotácia 18,718 milióna eur, antuka) za 54 minút 4:6.

Cibulková na hlavnom dvorci Philippa Chatriera od stavu 2:1 stratila štyri gemy v rade, pri skóre 2:3 nevyužila šancu na okamžitý rebrejk. Neskôr znížila z 2:5 a na 4:5 a v desiatej hre mala dovedna tri brejkbaly, už sa jej však nepodarilo ešte viac zdramatizovať úvodné dejstvo, v ktorom bola Stosurová efektívnejšou, úderovo istejšou a pokojnejšie pôsobiacou hráčkou.

Dvojhra žien - štvrťfinále - priebežne:

Dominika Cibulková (SR-15) - Samantha Stosurová (Aus.-6) 4:6 po I. sete za 54 minút

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška