Tiger Woods zahral najhoršie kolo vo svojej kariére

Na turnaji PGA v americkom Dubline zahral v sobotu najhoršie kolo svojej profesionálnej kariéry, keď s 85 údermi skončil nad limitom ihriska až o trinásť úderov.

Tiger Woods Foto: TASR/AP Photo

Dublin 6. júna (TASR) - Americký golfista Tiger Woods utrpel v snahe dostať sa späť medzi svetovú elitu ďalší debakel.

Muirfield Village Golf Club v štáte Ohio pritom patril doteraz medzi obľúbené ihriská 14-násobného víťaza major turnajov, pretože tu už dokázal triumfovať osemkrát.

Po nevydarenom treťom kole bol ale tentoraz viditeľne rozladený a odmietol aj žiadosti o rozhovor, informovala agentúra AP. V aktuálnom svetovom rebríčku patrí Woodsovi až 172. priečka.