Dobré noviny
Barbie a Ken sa rozišli pred 10 rokmi, o dva roky boli opäť spolu
TASR
TASR

Barbie a Ken sa rozišli pred 10 rokmi, o dva roky boli opäť spolu

Barbie uzrela svetlo sveta ako Barbie Millicent Roberts v roku 1959. Dostávala sa do obchodov v desiatkach štylizácií – od popovej hviezdy po zdravotnú vojenskú sestričku.

El Segundo/Bratislava 12. februára (TASR) – Americká hračkárska spoločnosť pred desiatimi rokmi 12. februára 2004 oznámila rozchod ikonického páru. Barbie a Ken sa len pár dní pred sviatkom zaľúbených rozhodli ísť každý vlastnou cestou.

Foto: toysit.com

Plastová dvojica bábik začala randiť pred desiatkami rokov v televíznej reklame.

Zlé jazyky tvrdili, že rozchod neprirodzene štíhleho a dlhonohého páru bol len plánovanou reklamnou kampaňou, ktorou sa mal povzbudiť upadajúci záujem o tieto bábiky.

Na tlačovej konferencii dokonca odznelo Kenovo vyhlásenie – rozišli sme sa, ale ostávame priateľmi. Hračkársky koncern nepotvrdil, či je za tým iný plastový nápadník. Klebety, že dôvodom je Kenova sexuálna orientácia, boli však odmietnuté. Barbie ostala po rozchode vo svojom dome – nebolo jasné, kam sa poberie Ken.

Už v júni 2004 sa však objavil nový spoločník Barbie – plastový Austrálčan Blaine s perfektnou vizážou holdujúci surfingu. City dvojice nehrali žiadnu rolu – vybrali ho hlasovaním na internete.

Barbie uzrela svetlo sveta ako Barbie Millicent Roberts v roku 1959. Dostávala sa do obchodov v desiatkach štylizácií – od popovej hviezdy po zdravotnú vojenskú sestričku a prenikla takmer do každej domácnosti s deťmi na svete. Ken bol jej menej nápadným spoločníkom. Barbie mala v rozsiahlej garderóbe aj nemálo svadobných kreácií. Ukázalo sa však, že svadba bola len zbožným prianím bábiky, ktorá sa ponuky na sobáš od Kena za tie dlhé roky nedočkala.

O dva roky bol však Ken naspäť, oprášený a upravený hollywoodskym stylistom, mužnejší a drsnejší, pripravený prevalcovať perfektného naškrobeného Blaina. Barbie sa ku Kenovi vrátila a romanca mohla pokračovať. A Blaine? Asi je v škatuli v komore.

zdroje: http://sjhoward.co.uk, www.smh.com.au, www.foxnews.com

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…