Dobré noviny
Na trpezlivosti ešte pracuje. Mirka Partlová v úprimnej spovedi priznala, ako ju zmenilo materstvo
Jana Rujáková
Jana Rujáková

Na trpezlivosti ešte pracuje. Mirka Partlová v úprimnej spovedi priznala, ako ju zmenilo materstvo

Mirka Partlová je už päť rokov šťastne vydatá a vychováva syna.
Mirka Partlová je už päť rokov šťastne vydatá a vychováva syna. — Foto: Instagram @ partlovamirka

Známa herečka vychováva s manželom syna Juliana Daniela.

Všetko je tak, ako má byť. To sú slová herečky Mirky Partlovej, ktorá už päť rokov po boku manžela Mateja žije spokojným rodinným životom a vychováva synčeka Juliana Daniela. Rolu mamičky aj manželky si naplno užíva a aj nedávne veľkonočné sviatky oslávili všetci pokope. V rozhovore pre týždenník Nový Čas pre ženy úprimne porozprávala o tom, ako ju manželstvo aj materstvo zmenili.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼⱽᴬ (@partlovamirka)

Šťastie, ktoré máme

Herečka a speváčka je divákom dobre známa nielen z televíznych obrazoviek, ale najmä z divadelných dosiek. V roku 2019 prežívala nádherné obdobie, keď sa najprv v tajnosti vydala za Mateja a po ôsmich mesiacoch od sobáša sa na sociálnej sieti pochválila, že čakajú bábätko.

Umelkyňa, ktorá si svoje súkromie prísne stráži, síce novinku svojim fanúšikom oznámila, no zároveň v tom čase najmä novinárov poprosila o rešpektovanie súkromia. „Keďže vás máme všetkých radi, tak vám chceme ako prví oznámiť našu novinku. Držte nám palce a prosíme médiá o rešpektovanie súkromia. Chceme si to užiť naplno ako rodina. Veď to nie je Nobelova cena. Len šťastie, ktoré máme,“ napísala na sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼⱽᴬ (@partlovamirka)

Jej čas už riadi niekto iný

Dnes je Mirka už päť rokov šťastne vydatá a užíva si rolu mamičky aj manželky. Podľa vlastných slov žije spokojný rodinný život. Materstvom sa jej vraj síce poprehadzovali hodnoty a jej čas už riadi niekto iný, no zároveň sa upokojila a zmenila priority. „Na trpezlivosti ešte stále pracujem,“ prezradila so smiechom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼⱽᴬ (@partlovamirka)

S manželom podľa Mirky nežijú v žiadnej idylke, hoci by sa to tak na prvý pohľad mohlo zdať. „Všetko je tak, ako má byť! A keď niekedy nie je, pracujeme na tom, aby bolo. Veď o tom je predsa rodina…“ dodala s úsmevom.

Už ste čítali?