Dobré noviny
Netušil, že bola v SuperStar. Petra Humeňanská našla šťastie pri modelovi, ktorý od základov zmenil život
Simona Gálová
Simona Gálová

Netušil, že bola v SuperStar. Petra Humeňanská našla šťastie pri modelovi, ktorý od základov zmenil život

Petra Humeňanská Sedláková s manželom Majom.
Petra Humeňanská Sedláková s manželom Majom. — Foto: TASR; Instagram - @majo_madhuka

Keď prídu v manželstve ťažké časy, opakujú štyri vety.

„Umeniu sa nikdy neprestanem venovať.“ To boli slová vždy usmiatej Petry Humeňanskej, keď ako druhá z finálovej jedenástky vypadla v SuperStar. Talentovaná Prešovčanka svoj sľub dodržala a dnes nie je len speváčkou a herečkou, ale aj mamou a manželkou. Život mimo šoubiznisu si užíva pri manželovi Majovi, ktorého spoznala v čase, keď sa z modela, ktorý holdoval alkoholu, stal úplne iný človek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majo Madhuka Sedlák (@majo_madhuka)

Do SuperStar išla pre sen

Narodila sa do muzikantskej rodiny a už ako malé bábätko vydávala zvuky podobné spevu. „Moja duša sa rozhodla ešte predtým, ako prišla na túto Zem, že túži spievať. Mne moji rodičia hovorili, že keď som bola úplne malá, ešte som ani nerozprávala, tak som vytvárala zvuky, ako keby som si spievala v tom kočíku,“ spomínala v relácii Família Petra Humeňanská Sedláková, ktorá ako päťročná slávnostne prehlásila, že bude speváčkou.

Rodáčke z Prešova sa jej prianie pomaly začalo plniť. Dostala sa na konzervatórium, kde študovala herectvo, mimo školy mala svoju kapelu a práve v tom čase ju otec Július prihlásil do prvej slovenskej SuperStar. Prihlášku poslal za Petru aj jej sestru v posledný možný deň, no nakoniec išla na kasting len Petra.

Petra Humeňanská.
Petra Humeňanská. Foto: TASR

„Mne sa prisnil veľmi živý sen,“ prezradila v Podcaste Som Vychodňar Petra, ktorej sa snívalo, že stála pred porotou a tá jej v sne neprezradila, ako spieva. „Vtedy som si povedala, že tam musím ísť,  pretože oni mi v tom sne nepovedali, či vie vôbec spievať. Bola som z toho hotová,“ spomínala na ráno, kedy prišla do kuchyne a opýtala sa ocka, čo ju teda odvezie na kasting. „Rozžiarili sa mu oči,“ spomínala Petra, ktorá si ale od súťaže veľa nesľubovala.

Veselšia ako ostatní

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 3

Už ste čítali?