Dobré noviny
Rodinu by nevedel opustiť. Milan Ondrík otvorene povedal svoj názor na neveru a rozpad manželstva
Jana Rujáková
Jana Rujáková

Rodinu by nevedel opustiť. Milan Ondrík otvorene povedal svoj názor na neveru a rozpad manželstva

Milan Ondrík by rodinu pre inú ženu neopustil.
Milan Ondrík by rodinu pre inú ženu neopustil. — Foto: TASR - Jaroslav Novák, Instagram @ milan_ondrik_official

Chybu môže urobiť každý človek, ale ide o to, aby ju viac neopakoval a pochybenia si priznal, myslí si známy herec o zrade vo vzťahu.

Milan Ondrík patrí medzi našich najobsadzovanejších hercov. V súčasnosti natáča film o mafiánskom bossovi Mikulášovi Černákovi a aktuálne ho môžu televízni diváci vidieť aj v dramatickom markizáckom seriáli Zrada, ktorý pojednáva o nevere, klamstvách a rozpade manželstva aj rodiny. A práve na túto tému sa známy herec úprimne rozhovoril v rozhovore pre týždenník Život.

Foto: TASR - Jakub Kotian

Vzorný otec a milujúci partner

O štyri roky staršiu herečku Zuzanu Moravcovú stretol Milan Ondrík počas štúdia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. A keď spolu hrali v Divadle Andreja Bagara v Nitre, preskočila iskra.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/ondrikmilan/photos/a.275502398856/10154016392603857/?type=3&ref=embed_post

Po siedmich rokoch vzťahu však prišla kríza a oni sa rozhodovali, čo ďalej. „Rozídeme sa, vezmeme sa alebo budeme mať dieťa? Náš vzťah sa nevyvíjal a všeobecne si myslím, že nie je dobré, keď v takejto situácii dvaja so sebou v podstate strácajú čas,“ spomínal herec pre týždenník Šarm. 

Napokon ich zachránilo narodenie ich prvorodeného syna Adama. A dnes je z Milana Ondríka vzorný otec a milujúci partner. „Nič vás v živote neudrží nad vodou viac než rodina,“ povedal v rozhovore pre denník Pravda herec, ktorý priznal, že aj keď sa vo vzťahoch ocitnú búrky, snaží sa ich čo najrýchlejšie vyriešiť.

Rodinu by neopustil

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?