Dobré noviny
Kobe Bryant nevie, či bude hrať aj po skončení zmluvy
SITA
SITA

Kobe Bryant nevie, či bude hrať aj po skončení zmluvy

"Videli sme už toľko hráčov, ktorí oznámili koniec a neskôr sa vrátili. Nechcem byť jedným z nich," povedal najlepšie platený hráč NBA Bryant.

LOS ANGELES 17. júla - Dlhoročný pilier Los Angeles Lakers a celosvetová ikona zámorskej basketbalovej NBA Kobe Bryant si poriadne rozmyslí, kedy sa rozhodne ukončiť kariéru.

Čoskoro 34-ročný rozohrávač (nar. 23. augusta 1978) vyhlásil, že nechce oznámiť toto vážne rozhodnutie a po nejakom čase sa znova vrátiť.

"Videli sme už toľko hráčov, ktorí oznámili koniec a neskôr sa vrátili. Nechcem byť jedným z nich. Musí to byť oveľa ťažšie, ako to vyzerá - presne vedieť, že teraz nastal ten správny moment," povedal v rozhovore pre Los Angeles Times Bryant, ktorý má pred sebou ešte zostávajúce dva roky kontraktu s Lakers, počas ktorých zarobí ako najlepšie platený hráč ligy 58 miliónov dolárov.

"Neviem, či budem hrať aj po vypršaní tejto zmluvy, je to ešte ďaleko. Nie je to však niečo, nad čím by som si teraz lámal hlavu, ale môže sa to stať," nevylúčil takúto alternatívu päťnásobný víťaz NBA a zlatý olympijský medailista z Pekingu 2008.

Už ste čítali?