Dobré noviny
Hracie automaty s výhrou niekoľkých 100 000 eur? Aj v online kasíne
Inzercia
Inzercia

Hracie automaty s výhrou niekoľkých 100 000 eur? Aj v online kasíne

— Foto: Unsplash, Lee Thomas

Asi každý už videl nejakú tu scénku z amerického filmu, kedy šťastlivec v kasíne potiahol páčkou na výhernom automate a vyhral obrovský jackpot. Nie je to však len filmová scéna.

Veľké peniaze si je možné podobným spôsobom vyhrať aj v reálnom živote. Dokonca aj v online kasíne z pohodlia svojej obývačky či kancelárie.

Hracie automaty s veľkými výhrami sú populárnou formou hazardných hier, ktoré nájdete v klasických aj online kasínach.  Každý výherný automat má definované výplatné percento aj výšku jackpotu. Ten sa v niektorých prípadoch môže dostať na atraktívne hodnoty. Ak sa na vás usmeje šťastie, v momente tak môžete veľmi pekne zbohatnúť.

V dnešnom článku vám predstavíme hracie automaty, na ktorých si môžete vyhrať desiatky až stovky tisíc eur.

Výherné automaty majú svoje charakteristky

Každý certifikovaný hrací automat v licencovanom online kasíne má presne definované parametre. Tie definujú, koľko percent z vkladov sa vráti vo forme výhier, aký môže byť jackpot, prípadne aké bonusové funkcie v sebe ukrýva.

Výplatné percento (Return to Player - RTP): Čím vyššie percento, tým viac peňazí vracia hrací automat hráčom v podobe výhier. Vyššie RTP môže znamenať väčšiu šancu na výhru.

Volatilita: Hracie automaty môžu mať nízku, strednú alebo vysokú volatilitu. Automaty s vysokou volatilitou ponúkajú spravidla menej časté, ale za to väčšie výhry.

Jackpot: Niektoré automaty majú progresívne jackpoty, ktoré môžu dosahovať zaujímavé hodnoty. Hranie na automatoch s progresívnymi jackpotmi môže ponúknuť šancu na obrovskú výhru, ale pravdepodobnosť výhry je zvyčajne nižšia.

Bonusové funkcie: Automaty s bonusovými funkciami, ako sú bezplatné zatočenia, bonusové hry alebo multiplikátory, môžu pridať na zábave a zvýšiť šance na výhru.

Niektoré automaty ponúkajú jackpot so stovkami tísícok eur

Jedno z najväčších slovenských online kasín nájdete na stránke casino.ifortuna.sk. Zahrať si môžete desiatky rôznych kartových či stolových hier a samozrejmosťou je skutočne bohatá ponuka výherných automatov. Viaceré z nich vás prekvapia výškou jackpotu, ktorý môžete vyhrať. Ak vás lákajú vysoké výhry, skúste si zahrať napríklad tieto:

Jackpot Bells

Klasická bubnová hra s piatimi líniami a piatimi bubnami. Ponúka možnosť zahrať si s vkladom od 2-25 eur a pri vysokej volatilite vie výhercovi zabezpečiť výhru do 62 500 eur.

Berry Berry Bonanza

Atraktívna hra so stredne nízkou volatilitou obsahuje 5 valcov a 1-9 línií. Napriek nízkej volatilite ponúka atraktívnu maximálnu výhru 250 000 eur a stávky už od 1 centa až po 225 eur.

Age of the Gods:

Graficky veľmi podarená hra s piatimi bubnami a až 20 líniami. U hráčov je obľúbená kvôli veľkej variabilite stávok, ktoré sa pohybujú od 20 centov až po 100 eur a kvôli mimoriadne vysokej maximálnej výhre 371 250 eur. Stredne vysoká volatilita garantuje, že sa z výhry môžete tešiť častejšie. Hra ponúka tiež bonusové zatočenia.

Stallion Strike

Hra so šiestimi bubnami a až 15 625 líniami dáva možnosť staviť si od 10 centov po 25 eur. Lákavá je nepochybne najvyššia možná výhra, ktorá je stanovená na 500 000 eur pri vysokej volatilite. Stallion Strike poskytuje aj bonusové točenia.

Dragon Champions

Až 691 200 eur je možné vyhrať v tejto hre s vysokou volatilitou, 6 bubnami a 4096 líniami. Súčasťou sú bonusové točenia a možnosť stávky od 40 centov po 40 eur.

Nezabúdajte, že:
Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…