Dobré noviny
Ušla k inému a jemu to zlomilo srdce. Ľuboš Sarnovský spoznal krásu života až pri Kristíne
Jana Rujáková
Jana Rujáková

Ušla k inému a jemu to zlomilo srdce. Ľuboš Sarnovský spoznal krásu života až pri Kristíne

Ľuboš Sarnovský našiel po rozvode šťastie pri kolegyni Kristíne.
Ľuboš Sarnovský našiel po rozvode šťastie pri kolegyni Kristíne. — Foto: Facebook/Sarnovský Ľuboš

Amor sa pri známom moderátorovi trafil na druhýkrát.

„Domov a rodina je to najdôležitejšie,“ prezradil so smútkom v hlase Ľuboš Sarnovský po tom, ako mu skrachovalo štrnásťročné manželstvo. Známeho moderátora šokovala jeho manželka Slávka, ktorá sa milenca nechcela vzdať ani po prosbách rodiny. Potom sa radšej odsťahoval zo spoločného domu, podal žiadosť o rozvod a veril, že jeho nočná mora čoskoro pominie.

Ako sa však vraví, všetko zlé je na niečo dobré. Počas náročného obdobia stretol spriaznenú dušu, kolegyňu Kristínu, pri ktorej znova našiel lásku a šťastie. A hoci to moderátorovi na prvý pokus nevyšlo, na druhý sa už Amor trafil v jeho prípade presne.

Foto: Facebook/Sarnovský Ľuboš

Srdcom východniar 

„Ja som stále Prešovčan... a srdcom východniar!“ smeje sa aj dnes rodák z tretieho najväčšieho mesta na Slovensku. Roky žije v hlavnom meste, no na svoje korene nezabudol. V detstve túžil byť armádnym pilotom, ale rodičia mu prízvukovali, že keď chce ísť na vojenskú leteckú školu, bez dobrých známok to nepôjde.

Navštevoval Gymnázium na Konštantínovej v Prešove, miloval geografiu a trápil sa s chémiou. „Geografia bola pre mňa vzrušujúca, trošku mimo môjho vnímania prebehla hudobná výchova a technické práce. A dnes doma, paradoxne, majstrujem a sadím rastlinky ostošesť - proste to tak samo nejako prišlo,“ skonštatoval so smiechom pre denník Korzár.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2463289367036879&set=pb.100000675202139.-2207520000&type=3

Jeden zo služobne najstarších moderátorov

Vzdelaním je síce elektrotechnický inžinier, no náhoda chcela, aby sa ocitol v médiách. Svoju moderátorskú kariéru odštartoval s Michalom Hudákom, Martinom Fenčákom a Zuzanou Kostelníkovou v roku 1993 v Rádiu Flash. „Rok 1993, 3. december. Prvé sekundy vysielania prešovského Rádia Flash 103,7 MHz, krst nového rádia. S Veronikou Fitzekovou a Petrom Nagyom a s ďalšími skvelými kolegami,“ zaspomínal si v minulosti.

V roku 1999 potom z prešovského rádia smerovali jeho kroky do FUN Rádia, aby napokon skončil na stoličke moderátora hlavnej spravodajskej relácie TV JOJ, na ktorej sedí dodnes. Patrí medzi služobne najstarších moderátorov spravodajstva, po prvýkrát sa na obrazovke Jojky objavil v marci 2002.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5219164924782629&set=pb.100000675202139.-2207520000&type=3

Ženil sa mladý

Rodina bola pre Ľuboša Sarnovského vždy celý jeho život. Slávku stretol moderátor ešte ako mladé dievča v bare, kde vtedy pracovala. Neskôr sa z nej stala vychovávateľka v základnej škole v Senci. Ženil sa mladý, no svadbu so svojou láskou nikdy neoľutoval. Po štrnástich rokoch spoločného manželského spolužitia však nastala u dvojice kríza, ktorú už nedokázali prekonať.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 3

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…