Dobré noviny
Manželstvo ustálo aj fotky s Magálovou. Marián Geišberg bol 40 rokov s Annou, ktorá sa bulváru vysmiala
Simona Gálová
Simona Gálová

Manželstvo ustálo aj fotky s Magálovou. Marián Geišberg bol 40 rokov s Annou, ktorá sa bulváru vysmiala

Marián Geišberg a Kamila Magálová.
Marián Geišberg a Kamila Magálová. — Foto: Profimedia; TASR

Marián Geišberg je v prvom rade môj kolega a dobrý kamarát, napísala vo svojej knihe Kamila Magálová.

„Bola zahľadená do nejakého panáčika v kožúšku. Mne sa veľmi páčila a chcel som sa s ňou zoznámiť cez spoločného kamaráta. O nejakom rande naslepo však nechcela ani počuť. Až keď prišla na môj koncert a zistila, že ten panáčik som vlastne ja,“ spomínal pre Život Marián Geišberg, ktorý si nakoniec Annu zobral za ženu. S humorom hovoril, že keď počas vysokej školy otehotnela, vydala sa za „bohatého“ herca, ktorý bol rozhodnutý sa o ňu postarať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Špuntová (@madam_zuzana)

Milenci na titulkách bulváru

Počas celej Mariánovej kariéry bola Anna pani Colombovou, ktorú len málokto videl na verejnosti. Spokojný život totiž manželia našli na dedine pri Trnave, kde mali vlastné gazdovstvo. „Vyštudoval som herectvo, ale je to odporné zamestnanie,“ povedal pre Plus 7 dní Marián Geišberg, ktorý nikdy netúžil po sláve a vravieval, že je šťastie, keď sa človeku nepodarí všetko hneď na začiatku. Popularita na Slovensku podľa jeho slov vždy spôsobí to, že vás všetci otravujú.

Manželia Geišbergovci spolu boli 40 rokov a prekonali aj časy, keď sa meno vynikajúceho herca skloňovalo iba s jediným – s menom jeho kolegyne Kamily Magálovej.

Foto: Profimedia

„Magálová a Geišberg sú milenci: Tieto fotky ich usvedčili!“ písal v roku 2011 bulvár, ktorý hercov údajne videl niekoľkokrát bozkávať sa v aute. Herečkin manžel kauzu využil vo svoj prospech a Anna Geišbergová sa zase k celej situácii postavila s humorom.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 2 / 3

Už ste čítali?