Dobré noviny
No Name a Lucie Bílá spoločne vystúpia na Slovenke roka
SITA
SITA

No Name a Lucie Bílá spoločne vystúpia na Slovenke roka

Igor Timko si s českou speváčkou zaspieva dueto Ženušky.

BRATISLAVA 28. mája - Slovenská skupina No Name a česká speváčka Lucie Bílá na slávnostnom odovzdávaní cien Slovenka roka po prvý raz vystúpia s duetom Ženušky.

Pieseň, ktorá sa nachádza na štúdiovke košickej formácie s názvom Nový album (2012), predstavia v stredu 30. mája v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Priamy prenos z podujatia prinesie po 20:10 Jednotka RTVS.

“Veľmi sa teším, že spoločne urobíme aj posledný tretí krok našej vzájomnej spolupráce na tejto skladbe. Tým prvým bolo samotné nahratie pesničky, tým druhým nakrúcanie spoločného videoklipu s Luckou a ten tretí krok - patrí sa spolu ukázať aj na jednom pódiu,” vysvetlil spevák a líder kapely No Name Igor Timko.

"Som rád, že prišla ponuka práve zo slávnostného odovzdávania cien Slovenka roka - veď tá pieseň je výsostne o ženách!” dodal Timko.

Na Slovenku roka sú v kategórii Umenie a kultúra tento rok nominované Božidara Turzonovová, Nora Gallovičová a Eva Jenisová. V oblasti média a komunikácia môžu titul získať Oľga Dúbravská, Marta Gajdošíková a Táňa Kusá. V kategórii Veda a výskum si nominácie vyslúžili Daniela Ostatníková, Katarína Mikušová a Ljuba Bachárová. V oblasti zdravotníctva sa do najlepšej trojky dostali Jana Rosochová, Magdaléna Fulmeková a Dana Farkašová. V kategórii Biznis a manažment sú nominované Elena Petrášková, Marta Žiaková a Natália Bugzy Vicsápiová a Edita Szabóová.

Medzi športovkyňami sa do výberu dostali Jana Dukátová, Jana Purdjaková a Hana Kolníková. V charitatívnej činnosti zaujali Ivana Christová, Mária Štubňová a Eva Černá a v kategórii Vzdelávanie a podpora mladých talentov sú nominované: Martina Slabejová, Ľubica Mešková a Ľubica Jägrová. Agentúru SITA informovala za kapelu No Name Lenka Slaná.

Už ste čítali?