Dobré noviny
Mysleli si, že ostanú na ocot. Stretli sa v posilňovni a spolu schudli 262 kíl. Potom prišiel ten najkrajší záver
Ľubomíra Somodiová
Ľubomíra Somodiová

Mysleli si, že ostanú na ocot. Stretli sa v posilňovni a spolu schudli 262 kíl. Potom prišiel ten najkrajší záver

Dvojica počas svadobného dňa. V tom čase už bola Andrea tehotná.
Dvojica počas svadobného dňa. V tom čase už bola Andrea tehotná. — Foto: Facebook/Andrea Brower

Najprv zhodili nadbytočné kilá a potom prišla svadba.

NEW YORK 2. júna - Ronnie a Andrea Browerovci sa stretli v posilňovni. Spoločne tam vypotili neuveriteľných 262 kilogramov. Ich príbeh však nie je jedinečný iba týmto úžasným výkonom. Medzi dvojicou totiž preskočila iskra až tak, že sa rozhodli vstúpiť do manželského zväzku.

Pred obrovskou fyzickou zmenou ani jeden z nich nepomyslel na to, že tento moment niekedy nastane. Ronniemu ručička na váhe kedysi ukazovala 306 kíl, tá Andreina zas 113 kíl.

Mysleli si, že zostanú na ocot

„Nemal som šťastie, bol som v depresii. Len som ležal doma a plakal,“ hovorí dnes už 35-ročný Ronnie o svojich skorších pokusoch získať srdce nejakej ženy. „Vždy som sníval o tom, že si nájdem lásku, ale nič neprichádzalo,“ dodal.

Iné to nebolo ani s Andreou. „Prakticky som nemala milostný život. A aj keď som niekoho mala, viedol nezdravý životný štýl a navzájom sme sa iba vykrmovali,“ prezradila.

Doktor mu povedal, že pokiaľ nezmení životný štýl, nedožije sa 30. roku života. Ronnie prestal s prejedaním a alkoholom a vrhol sa na cvičenie.
Doktor mu povedal, že pokiaľ nezmení životný štýl, nedožije sa 30. roku života. Ronnie prestal s prejedaním a alkoholom a vrhol sa na cvičenie. Foto: Youtube/Global News

Bol pre ňu inšpiráciou

Prvýkrát sa stretli v roku 2015. Obaja boli na ceste k zdravšiemu a kvalitnejšiemu životu. Ronnie cvičil už druhý rok, Andrea prvý. On však pre ňu bol veľkou inšpiráciou, keďže sa mu za dva roky podarilo schudnúť veľa kíl.

„Bola som ním skutočne inšpirovaná a myslela som si, že je super roztomilý,“ uviedla pre Associated Press. „Začali sme sa v posilňovni spolu rozprávať. Síce  neznášam klišé, ale musím povedať, že to bola láska na prvý pohľad,“ vyznala sa.

Andrea pred a po schudnutí.
Andrea pred a po schudnutí. Foto: Youtube/Global News

Láska na prvý pohľad

Potvrdzujú to aj slova Ronnieho: „Hneď v prvý deň som vedel, že sa chystám oženiť s touto úžasnou ženou.“ Keď začali spolu chodiť, vzájomne sa podporovali, aby dosiahli ich cieľovú váhu. Iné to nie je ani teraz, keď sú manželmi a snažia váhu udržať. „Je to rovnako ťažké, ako schudnúť,“ myslí si.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

These are my favorite kind of dates with my love. It’s freeeezing, so I’m stuck to this guy like glue while he’s home for the next 7 days straight. Excited to see what 2018 will bring. ???????

Príspevok, ktorý zdieľa A N D R E A B R O W E R ✨ (@brower_beauty),

„Nikdy som si nemyslela, že nájdem niekoho, s kým budem žiť zdravý život,“ pousmiala sa Andrea a dodala, že počas prvého roka chudnutia mala veľké obavy, že si nájde niekoho, kto ju stiahne naspäť. „Myslím si, že je pre nás ľahšie mať jeden druhého," uviedla.

Ronnie súhlasí a tvrdí, že Andrea na neho dohliada, aby opäť neprepadol prejedaniu. Na záver povedal, že každý dokáže schudnúť: „Ak implementujete správne nástroje, správnu stratégiu, a nastavíte si tak myseľ, môžete dosiahnuť čokoľvek. Ak chcete, môžete schudnúť.“

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…