Duet Moniky Bagárovej a Anity Soul má rádiovú premiéru
SITA
SITA

Duet Moniky Bagárovej a Anity Soul má rádiovú premiéru

Dvojica speváčok s exotickou vizážou plánuje ku skladbe Ľudia nakrútiť aj videoklip. Musia však počkať, kým sa Monika Bagárová vráti z New Yorku.

BRATISLAVA 11. júla - Spoločný duet slovenskej speváčky Anity Soul a Češky Moniky Bagárovej s názvom Ľudia môžu fanúšikovia a fanúšičky od dnes počuť v slovenských rádiách.

"Nový singel je o nás, o ľuďoch. O tom, ako žijeme, ako sa správame. O tom, čo nám je blízke i vzdialené. Otvorene v nej spievame, že celý svet je o sexe, drogách a alkohole. Skladba má svoje korene v hip hope, čo je myslím si super, lebo hip hop je o živote, o realite a pravde. A o tom je i náš spoločný song,“ uviedla Anita Soul.

"Skladbu Ľudia napísal Eugen Vizváry. Hneď, ako mi pustil prvú demonahrávku, tak som si povedala, to je ona! Toto bude náš duet. Poslali sme ho Monike a ona bola tiež nadšená,“ opísala vznik piesne Anita Soul. Eugen Vizváry je popredný slovenský klavirista, ktorý spolupracoval s Oskarom Rózsom, Martinom Valihorom či Davidom Kollerom.

O text piesne sa postarala Saša Okálová a rapper Rišo zo skupiny Žužuleta. "Saša s Rišom napísali skutočne krásny text. Prostredníctvom neho vyzývame ľudí, aby objavili v sebe dobro a lásku, aby ju rozdávali a nenechávali si ju len pre seba,“ doplnila Monika Bagárová.

Speváčky plánujú ku skladbe nakrútiť aj videoklip, no s realizáciou musia počkať, kým sa Bagárová vráti z New Yorku, kam odletela so svojím manažmentom minulý týždeň.

"Pozrieť sa do New Yorku bolo vždy mojím snom. Chcem spojiť prijemné s užitočným. Spoznať skvelé mesto, zdokonaliť si angličtinu a zároveň aj zapracovať na speve. A samozrejme, podniknem aj nejaké výlety do džez klubov a shopping centier," neskrývala radosť z výletu Bagárová.

Anita Soul okrem účinkovania v muzikáloch Cigáni idú do neba alebo Hamlet zažiarila v televíznych projektoch Bailando a Hit storočia. V roku 2009 nahrala prvý sólový eponymný album. Monika Bagárová sa do povedomia dostala najmä účinkovaním v súťaži Česko Slovenská SuperStar. Neskôr nahrala duet s Robom Opatovským i Benom Cristovaom a v roku 2011 vydala album Shining.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…