Dobré noviny
Slovan začne prípravu 11. júna, ešte predtým do Brna na oslavy
TASR
TASR

Slovan začne prípravu 11. júna, ešte predtým do Brna na oslavy

Slovenský futbalový majster Slovan Bratislava začne s prípravou na novú sezónu 11. júna, ešte predtým ale odohrá prípravný zápas v Brne.

Bratislava 4. júna (TASR) - Slovenský futbalový majster Slovan Bratislava začne s prípravou na novú sezónu 11. júna, ešte predtým ale odohrá prípravný zápas v Brne.

Radosť futbalistov Slovana Bratislava z majstrovského titulu 22. mája 2013 v Bratislave.Na snímke zľava Nicolas Gorosito, Igor Žofčák, Marko Milinkovič, Kamil Kopúnek a Jiří Kladrubský. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Podľa informácie na klubovom webe v nedeľu 9. júna sa predstaví kombinované mužstvo slovanistov v Brne, kde miestny klub FC Zbrojovka Brno oslavuje 100 rokov od založenia klubu.

"Namiesto zahraničného sústredenia sa vedenie klubu rozhodlo budovať povedomie o držiteľovi cenného double na dedinách i mestečkách v okolí Bratislavy, cestovať budeme najmä do susedných Čiech. Belasí majú čas na dovolenky do 11. júna. O dva dni skôr sa však predstaví kombinované mužstvo slovanistov v Brne, kde miestny klub FC Zbrojovka Brno oslavuje 100 rokov od založenia klubu. Následne nás čakajú dva zápasy s menšími klubmi v okolí Bratislavy, ktoré majú slúžiť práve ako spomínané promo slovenského majstra. V závere júna vycestujeme opäť do Čiech, kde si zmeriame sily s tromi zaujímavými súpermi v rámci Československého futbalového týždňa. Naši futbalisti budú počas troch dní ubytovaní v Litomyšli. Následne nás opäť čakajú tréningové jednotky v domácom prostredí a následne generálka proti Sencu. Vedenie klubu sa snaží vyriešiť aj predohrávku úvodného kola, ktorá by sa mala hrať 12. júla, teda o deň skôr ako je oficiálne naplánované. Dôvodom je zápas druhého predkola Ligy majstrov, ktorý sa odohrá v utorok 16. júla, resp. v stredu 17. júla," uvádza sa v správe na www.skslovan.com.

program A-mužstva ŠK Slovan Bratislava počas letnej prípravy:

9. júna o 20.00 FC Zbrojovka Brno – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa v Brne)

začiatok letnej prípravy 11. júna o 10.30

15. júna o 17.00 TJ Veľké Leváre – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa vo Veľkých Levároch, kde miestny klub oslavuje 100 rokov od založenia)

22. júna Nový Život Veľké Uherce – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa vo Veľkých Uherciach)

25. júna FC Vysočina Jihlava – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa v Bystřici nad Pernštejnem)

27. júna o 18.00 ŠK Slovan Bratislava - FC Hradec Králové (hrá sa v Litomyšli)

28. júna Sigma Olomouc – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa v Moravskej Třebovej)

5. júla ŠK SFM Senec - ŠK Slovan Bratislava (hrá sa v Senci, resp. Veľkom Bieli)

Už ste čítali?