Dobré noviny
Javier Bardem bude mať hviezdu na Chodníku slávy
SITA
SITA

Javier Bardem bude mať hviezdu na Chodníku slávy

Na budúci rok pribudne na hollywoodskom Chodníku slávy až dvadsaťštyri nových hviezd.

BRATISLAVA 23. júna - Na hollywoodskom Chodníku slávy na budúci rok pribudne 24 hviezd s menami osobností zo sveta kinematografie, televízie, hudby, divadla i rozhlasu.

Zoznam celebrít, ktoré v roku 2013 poctia hviezdou, v piatok prečítala herečka Marg Helgenberger v hoteli Hollywood Roosevelt. Zatiaľ nie sú známe presné dátumy jednotlivých slávnostných ceremoniálov.

Chodník slávy ozdobia hviezdy s menami hercov Javiera Bardema, Violy Davis, Jamesa Franca a Helen Mirren. Poctia tiež hollywoodskeho maskéra Ricka Bakera a režiséra Rona Howarda.

Pribudnú hviezdy osobností zo sveta televízie ako napríklad Ellen DeGeneres či Matthew Perry, ale aj spevákov Ushera a Luthera Vandrossa, speváčok Janis Joplin, Jennifer Hudson a Thalie i skupín Backstreet Boys, Jane's Addiction a New Kids On The Block.

Od roku 2012 si v Hollywoode na Chodníku slávy môžu návštevníci pozrieť hviezdy s menami ako Paul McCartney, Matt Groening, Jennifer Aniston, William H. Macy, Felicity Huffman, Malcolm McDowell, Muppets, Boyz II Men, Adam West, John Cusack, Scarlett Johansson či Slash.

Informácie zverejnila webstránka www.hollywoodreporter.com.

Už ste čítali?