Dobré noviny
Z Charlieho Sheena bude prezident, zahrá si ho vo filme
SITA
SITA

Z Charlieho Sheena bude prezident, zahrá si ho vo filme

Charlie Sheen si v akčnom filme pokračovaní filmu Machete zahrá prezidenta USA.

BRATISLAVA 22. júna - Herec Charlie Sheen si pravdepodobne zahrá postavu amerického prezidenta. Informoval o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter režisér Robert Rodriguez. "Práve som obsadil Charlie Sheena do filmu Machete Kills ako prezidenta Spojených štátov! Kto by už mohol byť lepší. Viac už čoskoro..."

Hovorca herca neskôr potvrdil, že rokovania o obsadení úlohy sa už začali. Ak dopadnú úspešne, zahrá si v akčnej snímke po boku Dannyho Treja, Jessicy Alby, Zoe Saldany, Sofie Vergary, Mela Gibsona či Amber Heard. Pripravovaný film je pokračovaním snímky Machete z roku 2010.

Štyridsaťšesťročný Charlie Sheen v súčasnosti účinkuje v sitkome Anger Management, ktorý je inšpirovaný snímkou Kurz sebaovládania z roku 2003. Prvú časť odvysielali v USA vo štvrtok. Sheen v ňom hrá terapeuta v kurze sebaovládania, ktorý svojimi neobvyklými metódami spôsobuje chaos v životoch svojich pacientov.

Herec nedávno povedal, že seriál je jeho "labuťou piesňou" a po jeho skončení uzavrie svoju hereckú kariéru. Zatiaľ najväčší úspech Sheenovi prinieslo účinkovanie v seriáli Dva a pol chlapa (2003), v ktorom hral sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera.

V čase nakrúcania bol Sheen najlepšie plateným televíznym hercom na svete. Vyhodili ho však po medializovanom spore, v ktorom verbálne napadol všetkých tvorcov seriálu.

V sitkome ho nahradil herec Ashton Kutcher. Za svoj výkon získal štyri nominácie na cenu Emmy a dve na Zlatý Glóbus. Okrem toho si zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988) či Horúce strely (1991).

Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?