Dobré noviny
Európska liga W5 v kickboxe: Prievidzký večer v réžii Slovákov
TASR
TASR

Európska liga W5 v kickboxe: Prievidzký večer v réžii Slovákov

Prievidžan Vladimír Idranyi v hlavnom súboji porazil holandského šampióna Darryla „K.O. Specialist“ Sichtmana.

Idranyi & Sichtman Foto: W5
 

Bratislava 19. júna (OTS) - V kasíne Rebuy Stars malo včera na Slovensku svoju premiéru podujatie série kickboxerských turnajov W5 EUROPEAN LEAGUE 2016. Nová séria športových a exkluzívnych podujatí, podľa pravidiel profesionálneho kickboxu W5 sa začala v Chorvátsku pod spoločným heslom „Šťastena praje odvážnemu”.

Sobotňajší turnaj v Prievidzi otvoril zápas srbskej kickboxerky Teodore Manič proti Košičanke Veronike Cmárovej, ktorá súboj prehrala a vyvrcholil zápasom domáceho Prievidžana Vladimíra Idranyiho proti Holandanovi Darrylovi Sichtmannovi s veľavravnou prezývkou „K.O. specialist“. Aréna privítala aj jedného z najznámejších bojovníkov – Bielorusa Maxima Spodarenka, ktorý v ringu podľahol Srbovi Markovi Adamovičovi.

V zápasoch sa predstavili aj ďalší bojovníci zo Slovenska, ktorí zvíťazili vo svojich súbojoch – Martin „Paco“ Pacas, Radovan Kulla, a Milan “Minci“ Paleš, ktorý v extra kole prevalcoval obávaného Vladislava „Diamond“ Tuinova z Ruska. V ringu sa súperilo v štýle K1, v troch päťminútových kolách.

„Šťastie praje statočným“ je slogan W5 EUROPEAN LEAGUE. Tá odštartovala 4. júna v Záhrebe a od polovice júna presúva na Slovensko. Séria je novým radom športových a módnych podujatí podľa pravidiel W5 profesionálneho kickboxu. „Rozhodli sme sa vytvoriť samostatný projekt a spolu s našimi partnermi z Rebuy Stars priniesť niečo úplne nové do zábavného priemyslu východnej Európy,“ hovorí prezident W5 Sergey Chepinoga. „Prinášame na Slovensko nezabudnuteľnú atmosféru Las Vegas, ktorú môžu všetci záujemci zažiť na vlastnej koži priamo vo svojom meste,“ dodáva Vadim Zmarko, riaditeľ slovenského Rebuy Stars.

Séria W5 EUROPEAN LEAGUE bude po Prievidzi pokračovať aj v ďalších mestách na Slovensku. Celkový víťaz série získa právo zabojovať o titul profesionálneho majstra sveta organizácie W5

LINK na celkové výsledky: http://w5kick.com/news/Slovakian-fighters-night-the-results-of-W5-tournament-in-Prievidza-June-18

LINK na YouTube: (Váženie športovcov pred zápasmi)

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…