La Liga: Lobotkova Celta Vigo zdolala Bilbao 1:0

lovenský futbalista v drese Celty Vigo Stanislav Lobotka  (14) a hráč Realu Madrid Toni Kroos (vpravo) v zápase 1. kola španielskej La Ligy Celta Vigo - Real Madrid vo Vige 17. augusta 2019.
lovenský futbalista v drese Celty Vigo Stanislav Lobotka (14) a hráč Realu Madrid Toni Kroos (vpravo) v zápase 1. kola španielskej La Ligy Celta Vigo - Real Madrid vo Vige 17. augusta 2019. — Foto: TASR/AP

Celta Vigo zvíťazila nad Bilbaom 1:0 vďaka gólu Iaga Aspasa zo 74. minúty.

Madrid 6. októbra (TASR) - Futbalisti RCD Mallorca zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola španielskej ligy na vlastnom ihrisku nad Espaňolom Barcelona 2:0 a zaznamenali druhý triumf v sezóne. V domácom drese odohral celý duel slovenský obranca Martin Valjent.

Celta Vigo zvíťazila nad Bilbaom 1:0 vďaka gólu Iaga Aspasa zo 74. minúty. V drese domácich hral do 82. minúty slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka, ktorého vystriedal Pape Cheikh Diop.