Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať
TASR
TASR

Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať

Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj.

Na snímke slovenská speváčka Kristína Peláková. — Foto: TASR Andrej Galica

Bratislava 4. marca (TASR) - Speváčka Kristína a mladý český herec a spevák David Gránský sa dali dokopy a naspievali duet Stále ťa mať. Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj. K pesničke už nakrútili aj videoklip. TASR informovala PR manažérka Eva Sládková.

„Mám veľkú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dní som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo,“ uviedla pre médiá Kristína.

„Pred niekoľkými mesiacmi ma oslovila Kristína, dali sme si schôdzku v bratislavskom štúdiu, ktorá mala slúžiť na to, aby sme sa lepšie spoznali a skúsili si, či k sebe naše hlasy pasujú. Z tejto zoznamovacej schôdzky však napokon vznikla finálna verzia songu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovou hudobnú kariéru, a prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe,“ doplnil David Gránský.

K piesni už vznikol aj videoklip, režíroval ho Vlado Kriško, produkciu zastrešil Mayo Hurajt. Účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica Lukáš Csölley a Federica Testa, ktorá už spolu nesúťaží.

„Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok,“ dodáva Kristína.

David Gránský sa predstavil v roku 2008 v speváckej reality šou X Factor, kde sa dostal do finále. Jeho herecká kariéra sa začala v seriáli Vyprávěj, no asi najviac ho preslávila postava Dannyho v seriáli Gympl s (r)učením omezeným. Od roku 2017 sa objavuje v seriáli Modrý kód. Vlani bol moderátorom televíznej šou Česko -Slovensko má talent.

Kristína Peláková patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam. Dvakrát získala ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy zbiera nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…