Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať
TASR
TASR

Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať

Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj.

Na snímke slovenská speváčka Kristína Peláková. — Foto: TASR Andrej Galica

Bratislava 4. marca (TASR) - Speváčka Kristína a mladý český herec a spevák David Gránský sa dali dokopy a naspievali duet Stále ťa mať. Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj. K pesničke už nakrútili aj videoklip. TASR informovala PR manažérka Eva Sládková.

„Mám veľkú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dní som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo,“ uviedla pre médiá Kristína.

„Pred niekoľkými mesiacmi ma oslovila Kristína, dali sme si schôdzku v bratislavskom štúdiu, ktorá mala slúžiť na to, aby sme sa lepšie spoznali a skúsili si, či k sebe naše hlasy pasujú. Z tejto zoznamovacej schôdzky však napokon vznikla finálna verzia songu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovou hudobnú kariéru, a prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe,“ doplnil David Gránský.

K piesni už vznikol aj videoklip, režíroval ho Vlado Kriško, produkciu zastrešil Mayo Hurajt. Účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica Lukáš Csölley a Federica Testa, ktorá už spolu nesúťaží.

„Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok,“ dodáva Kristína.

David Gránský sa predstavil v roku 2008 v speváckej reality šou X Factor, kde sa dostal do finále. Jeho herecká kariéra sa začala v seriáli Vyprávěj, no asi najviac ho preslávila postava Dannyho v seriáli Gympl s (r)učením omezeným. Od roku 2017 sa objavuje v seriáli Modrý kód. Vlani bol moderátorom televíznej šou Česko -Slovensko má talent.

Kristína Peláková patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam. Dvakrát získala ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy zbiera nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke.

Už ste čítali?

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…