Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať
TASR
TASR

Kristína a David Gránský nahrali spoločný duet Stále ťa mať

Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj.

Na snímke slovenská speváčka Kristína Peláková. — Foto: TASR Andrej Galica

Bratislava 4. marca (TASR) - Speváčka Kristína a mladý český herec a spevák David Gránský sa dali dokopy a naspievali duet Stále ťa mať. Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj. K pesničke už nakrútili aj videoklip. TASR informovala PR manažérka Eva Sládková.

„Mám veľkú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dní som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo,“ uviedla pre médiá Kristína.

„Pred niekoľkými mesiacmi ma oslovila Kristína, dali sme si schôdzku v bratislavskom štúdiu, ktorá mala slúžiť na to, aby sme sa lepšie spoznali a skúsili si, či k sebe naše hlasy pasujú. Z tejto zoznamovacej schôdzky však napokon vznikla finálna verzia songu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovou hudobnú kariéru, a prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe,“ doplnil David Gránský.

K piesni už vznikol aj videoklip, režíroval ho Vlado Kriško, produkciu zastrešil Mayo Hurajt. Účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica Lukáš Csölley a Federica Testa, ktorá už spolu nesúťaží.

„Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok,“ dodáva Kristína.

David Gránský sa predstavil v roku 2008 v speváckej reality šou X Factor, kde sa dostal do finále. Jeho herecká kariéra sa začala v seriáli Vyprávěj, no asi najviac ho preslávila postava Dannyho v seriáli Gympl s (r)učením omezeným. Od roku 2017 sa objavuje v seriáli Modrý kód. Vlani bol moderátorom televíznej šou Česko -Slovensko má talent.

Kristína Peláková patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam. Dvakrát získala ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy zbiera nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…