Laco opäť čaruje. Náš brankár si pripísal ďalší famózny zákrok

Dnes nás čakal pomerne ľahký súper z Talianska, kde hrá aj slovenský Talian Ihnačák.

Postup do štvrťfinále už nie je v rukách našej reprezentácie, to však nič nemenilo na tom, že zvyšné zápasy musíme jednoznačne vyhrať. Len tak nám totiž zostane aspoň teoretická šanca na postup a treba poriadne fandiť Dánom, nech porazia francúzsky tím.

Dnes nás čakal pomerne ľahký súper z Talianska, kde hrá aj slovenský Talian Ihnačák. Ten sa pred zápasom vyjadril, že práve Slováci budú bojovať o záchranu. To nás asi nakoplo a už v prvej tretine sme súpera prestrielali 19:3 a po nádhernej spolupráci Sloboda-Ďaloga sme viedli 1:0. V druhej tretine sme boli opäť jasne strelecky aktívnejší, čoho výsledkom boli ďalšie dva góly v podaní Viedenského a Tatara. Opäť však najlepší highlight doterajšieho priebehu zápasu patrí brankárovi Lacovi, ktorý čarovne zabránil jasnému gólu. Čisté konto však nakoniec neudržal, keď po našej chybe znížil pred koncom druhej tretiny Egger. Zápas by sme už ale nemali stratiť, ale aj tak treba stále fandiť!