Slovenská devätnástka s Albánskom len remizovala 1:1

Výrazne si tak skomplikovala šance na postup do ďalšej fázy.

Ilustračné foto Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Loveč 14. novembra (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov remizovala v druhom zápase kvalifikácie ME 2014 v 6. skupine v Loveči s rovesníkmi z Albánska 1:1 a výrazne si skomplikovala šance na postup do ďalšej fázy.

Zverenci Milana Malatinského viedli už od 3. minúty, keď premenil pokutový kop Matúš Bero. Slováci si však nakoniec tesné vedenie neudržali a v prvej minúte nadstaveného času druhého polčasu inkasovali vyrovnávajúci gól z kopačky Prendiho.

Slovenskí reprezentanti si značne skomplikovali ďalšiu účasť v kvalifikácii, keď na postup zo 6. skupiny musia zdolať Grékov v nedeľu o 14.00 v Savlieve. Postup do ďalšej fázy kvalifikácie majú isté prvé dva tímy z trinástich skupín plus najlepší tím z tretích miest.

kvalifikácia ME 2014 hráčov do 19 rokov, 6. skupina:

Albánsko 19 - Slovensko 19 1:1 (0:1)

Góly: 90.+1 Prendi - 3. Bero (z 11 m). Rozhodoval: Sven Bindels (Lux.), ŽK: Hoxhallari, Kavazaj, Prendi, Ademi - Kastelovič, Szöke

zostava SR: Chovan - Bero, Šatka, Králik, Kastelovič - Szöke (89. Leško) - Haraslín (62. Lupčo), Chrien, Škriniar, Ivan - Vestenický