LA LIGA: Futbalisti Celty Vigo podľahli Betisu Sevilla

Ilustračný snímok.
Ilustračný snímok. — Foto: TASR/AP

Hráči Realu Madrid zvíťazili vo Valladolide jednoznačne 4:1 i napriek prvému inkasovanému gólu.

Madrid 11. marca (TASR) - Futbalisti Celty Vigo podľahli v nedeľňajšom stretnutí 27. kola španielskej La Ligy na vlastnom ihrisku Betisu Sevilla 0:1. Trénerovi Franciscovi Escribovi tak nevyšiel debut na lavičke domácich, ktorí klesli do pásma zostupu na 18. priečku tabuľky. O víťazstve Betisu rozhodol v 80. minúte Jese. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral v drese Celty celý zápas bez zápisu do štatistík.

Sevilla vyhrala nad San Sebastianom 5:2. Hetrikom sa v drese domácich blysol francúzsky útočník Wissam Ben Yedder.

Hráči Realu Madrid zvíťazili vo Valladolide jednoznačne 4:1 i napriek prvému inkasovanému gólu. Za hostí sa dvakrát presadil Karim Benzema, raz Raphael Varane a Luka Modrič. "Biely balet" hral od 80. minúty bez vylúčeného Casemira.

27. kolo - sumár:

Celta Vigo - Betis Sevilla 0:1 (0:0)

Gól: 80. Jese

/S. Lobotka za domácich odohral celý zápas/

FC Girona - FC Valencia 2:3 (1:1)

Góly: 22. Ramalho, 83. Stuani (z 11 m) - 14. Guedes, 53. Parejo, 90. Torres, ČK: 72. Roncaglia (Valencia)

FC Sevilla - Real Sociedad San Sebastian 5:2 (1:1)

Góly: 48., 58. a 61. Ben Yedder, 25. Sarabia, 69. Oyarzabal (vlastný) - 28. a 77. Oyarzabal (druhý z 11 m)

UD Levante - FC Villarreal 0:2 (0:0)

Góly: 90.+3 Rober (vlastný), 90.+6 Chukwueze

Real Valladolid - Real Madrid 1:4 (1:1)

Góly: 29. Tuhami - 51. a 59. Benzema (prvý z 11 m), 34. Varane, 85. Modrič, ČK: 80. Casemiro (Real)