Arsenal natiahol sériu bez prehry

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. — Foto: TASR/AP

Arsenal naposledy ťahal za kratší koniec 18. augusta, keď prehral 2:3 v lige na trávniku londýnskej Chelsea.

Londýn 3. novembra (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn natiahli sériu bez prehry vo všetkých súťažiach už na štrnásť zápasov. V sobotňajšom šlágri 11. kola anglickej Premier League remizovali na Emirates Stadium s FC Liverpool 1:1, keď na gól hosťujúceho Jamesa Milnera zo 61. minúty odpovedal v 82. minúte Alexandre Lacazette.

Liverpool sa v neúplnej tabuľke dostal na prvé miesto o bod pred Manchester City, úradujúci majster má k dobru nedeľňajší duel so Southamptonom. Arsenal naposledy ťahal za kratší koniec 18. augusta, keď prehral 2:3 v lige na trávniku londýnskej Chelsea.

V úvodnom zápase sobotňajšieho programu zvíťazili futbalisti Manchestru United nad domácim Bournemouthom 2:1. V nadstavenom čase rozhodol striedajúci Marcus Rashford.

Newcastle United si poradil s Watfordom 1:0 a dosiahol prvú ligovú výhru v ročníku. Čistým kontom sa v drese "strák" blysol slovenský brankár Martin Dúbravka. Jeho tím sa v neúplnej tabuľke dostal zo zostupovej zóny na 17. priečku.

Premier League - 11. kolo:

Arsenal Londýn - FC Liverpool 1:1 (0:0)

Góly: 82. Lacazette - 61. Milner

AFC Bournemouth - Manchester United 1:2 (1:1)

Góly: 11. Wilson - 35. Martial, 90.+2 Rashford

Cardiff City - Leicester City 0:1 (0:0)

Gól: 55. Gray

FC Everton - Brighton & Hove Albion FC 3:1 (1:1)

Góly: 26. a 77. Richarlison, 50. Coleman - 33. Dunk

Newcastle United - FC Watford 1:0 (0:0)

Gól: 65. Perez

M. Dúbravka (Newcastle) odchytal celý zápas

West Ham United - FC Burnley 4:2 (1:1)

Góly: 10. Arnautovič, 68. a 84. Anderson, 90.+2 Chicharito - 45. Gudmundsson, 77. Wood

Barborka Palušová. / Jedna z posledných fotiek celej rodiny.

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve