7 vecí, ktoré robia ženu skutočne sexy
Klaudia Sedláková
Klaudia Sedláková

7 vecí, ktoré robia ženu skutočne sexy

Byť sexy ženou neznamená vyzerať ako z titulky módneho časopisu. Ide o mnoho viac.

— Foto: Pixabay

Ako podľa vás vyzerá žena, ktorá je sexy? Väčšina dám na túto otázku zrejme odpovedala, že za sexy ženy sa považujú tie, ktoré sú štíhle, majú dlhé nohy, plné pery, krásny úsmev, husté dlhé vlasy, pekné opálenie a podobne. Ak si to myslíte aj vy, mýlite sa.

Byť sexy ženou neznamená vyzerať ako z titulky módneho časopisu. Ide o mnoho viac. Nezáleží na tom, či má žena výšku 155 alebo 170 centimetrov a akej farby má vlasy. Každá žena môže byť pre mužov atraktívna, ale aby to dosiahla, musí si v prvom rade uvedomiť, že kľúčom nie je fyzická krása. Nie vďaka dokonalej postave a prekrásnej tvári, ale vďaka tomuto je žena skutočne sexy:

Odporúčame:

Aký typ žien je pre mužov najatraktívnejší?

 

1. Dôvera

Dôvera je základ. Aby ste boli sexy, musíte veriť samej sebe. Utiahnuté myšky dávno nie sú v kurze. Nasaďte smelý, ale elegantný krok, majte vždy vztýčenú hlavu, dodržujte očný kontakt a usmievajte sa. Ženy, ktoré sú zdravo sebavedomé a dôverujú si, považujú muži za skutočne atraktívne.

2. Ambície

Ambície dávajú človeku životný smer. Človeka, ktorý vo vás môže vidieť potenciálneho partnera vždy osloví, ak vidí, že žena jeho snov má jasnú predstavu o svojom živote.

3. Vášeň

Nemáme na mysli sexuálnu vášeň, ale vášeň pre život a pre ľudí, ktorých milujete. Zabávajte sa, trávte čas so svojou rodinou, venujte sa tomu, čo vás baví, smejte sa. Skrátka, užívajte si každý jeden okamih, ktorý vám život ponúka. Zo žien, ktoré milujú život, vyžaruje zvláštna energia, vďaka ktorej sú naozaj sexy.

4. Láskavosť

Láskavosť je vlastnosť, ktorá je medzi ľuďmi v dnešnej dobe veľmi vzácna. Dokázať niekomu nezištne pomôcť, preukázať súcit a zaujímať sa o druhých bez ohľadu na to, kým sú, alebo odkiaľ prišli, nedokáže hocikto. O to očarujúcejšia a príťažlivejšia je žena, ktorej prednosťou je dobré a láskavé srdce.

5. Poctivosť

Každá žena by mala za každých okolností ostať sama sebou. Nemala by sa pre nikoho meniť, ani nič predstierať. Nikto predsa nechce vzťah s človekom, ktorý síce vyzerá byť na prvý pohľad dokonalý, ale v skutočnosti je niekým iným. Poctivosť je základom pre dôveru vo vzťahu.

6. Skromnosť

Verte, že nepotrebujete nosiť najštýlovejšie značkové oblečenie, mať najdrahšie auto a bývať v najluxusnejšej štvrti, aby ste boli atraktívna. Nebuďte v tomto smere náročná a uspokojte sa s tým, čo máte. Úplne postačí, ak sa o seba budete starať a budete so sebou spokojná a na ostatných budete aj tak pôsobiť okúzľujúco. A ak nebudete práve stredobodom pozornosti namyslených príslušníkov najvyšších vrstiev, vôbec sa tým nemusíte trápiť. O nič tým totiž neprídete.

7. Inteligencia

Fakt, že krásna žena zaujme na prvý pohľad sa poprieť nedá. Ale iba inteligentná žena si väčšinou muža dokáže úplne získať. Muži považujú za veľmi atraktívne, ak žena vie, o čom hovorí, orientuje sa v najrôznejších témach a dokáže o veciach duchaplne diskutovať. Skrátka, inteligencia je pre muža oveľa príťažlivejšia ako povrchná krása.

Samozrejme, nie je nič zlé na tom, ak žene na svojom vzhľade záleží. Fyzická príťažlivosť je predsa východiskovým bodom každého úspešného vzťahu. Ak ale muž zistí, že sa so svojím objektom nemá o čom rozprávať, že je žena jeho srdca namyslená alebo sa, naopak, podceňuje, ak príde na to, že je krásna, ale zato nemá žiadny charakter, čo najrýchlejšie od nej zuteká. A to je dôvod, prečo nie každá pekná žena je aj sexy.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…