Počas tretej vlny stierajte online žreby
Inzercia
Inzercia

Počas tretej vlny stierajte online žreby

Dnes môže byť rizikové odbehnúť si podať športový tiket do najbližšej stávkovej kancelárie, alebo kúpiť si žreb v blízkom kiosku.

Počas tretej vlny stierajte online žreby. — Foto: Unsplash, Emiliano Vittoriosi

Ak pozorne sledujete situáciu doma aj vo svete zistíte, že v Európe a na Slovensku zúri ďalšia vlna pandémie a čísla nakazených prudko stúpajú. Dnes môže byť rizikové odbehnúť si podať športový tiket do najbližšej stávkovej kancelárie, alebo kúpiť si žreb v blízkom kiosku. Niečo málo sa môžeme priučiť už z prvej alebo druhej vlny. Vtedy množstvo ľudí prešlo na tipovanie, a stieranie online. V tomto článku si predstavíme prečo by ste, ak patrí stieranie žrebov a tipovanie lotérie k vašej obľúbenej činnosti, sa mali kamenným prevádzkam vyvarovať a prejsť na stieranie online žrebov, alebo lotérie.

Prečo by ste mali stierať žreby online?

Existuje mnoho výhod, ktoré ponúkajú e-žreby. Jednou z nich sú hygienické opatrenia. Ako sa žreby tlačia, ukladajú a posielajú koncovým predajcom, prejdú nespočetným množstvom rúk mnohých pracovníkov. Okrem iného s nimi manipulujú aj predajcovia pri vykladaní, ukladaní a predávaní. Nikdy si nemôžete byť istý, či aspoň jeden z nich nie je nakazený. Koronavírus sa na hladkých povrchoch môže udržať 2-4 dni, pričom je stále infekčný. Pri stieraní online, takýto problém nemusíte riešiť.

Ďalší problém, ktorý vám odpadáva je čas. Koľko času môžete tak mesačne stratiť len cestou k a naspäť najbližšiemu stánku, ktorý žreby predáva? Určite sa výsledok pohybuje v rozpätí aj niekoľkých hodín. Pri tých vášnivejších stieračov možno aj celý deň. A pritom stačí jednoducho kliknúť na web a vyskúšať hry od najlepších poskytovateľov online žrebov. Vedeli ste napríklad že TIPOS preniesol na internet aj svoj najobľúbenejší žreb Prasa v Žite?

Okrem toho, že využívaním online lotérie a žrebov šetríte množstvo času a znižujete šancu nakazenia, máte ďalšiu výhodu. Všetky novinky zo sveta žrebov a lotérie máte hneď k dispozícii. Na stránke www.onlinestieraciežreby/novinky-bonusy máte prehľad napríklad o všetkých nových žreboch, ktoré boli nedávno pridané. Okrem iného tam nájdete aj sezónne akcie s veľmi zaujímavými výhrami, alebo kedy padne zázračná výhra.

Ďalším prijateľným bonusom je výhoda výberu. To znamená, že pri fyzickom výbere v kiosku máte na výber z obmedzenej ponuky žrebov. V online prostredí tento nevýhoda odpadáva. Vyberať si môžete zo širšieho portfólia, pričom všetky informácie máte poruke. Chcete žreb za 1€ alebo 5€, alebo maximálnou výhrou na žreb 10 000 € alebo 50 000 €? Určite taký rýchlo nájdete.

Nepopierateľnou výhodou online žrebov a aj lotérie je fakt, že expresne viete, či ste vyhrali alebo nie a prakticky ihneď je vám výhra vyplatená. Nemusíte nikde chodiť a ani o nič žiadať. Ak sa rozhodne časť výhry opäť investovať do ďalšieho žrebu, alebo natipovaní niekoľkých čísel do lotériového tiketu, ste len na jeden klik ďaleko.

Poslednou perlou, aj keď skôr bonusovou výhodou, že ste v blízkom kontakte s vašimi spolutipérmi. V nedávnej dobe sa rozmohol fenomén skupinového tipovania v lotérii. Ako skupina sa dohodnete na podaní väčšieho množstva tiketov, čím zvyšujete vašu šancu na výhru. Ak sa výhra pohybuje v niekoľkých desiatkach miliónov, táto taktika rozhodne stojí za zmienku. Pri fyzickom tipovaní môže byť komunikácia o niečo málo komplikovanejšia, zatiaľ čo v online prostredí sa viete podstatne lepšie skoordinovať.

Tak a sme vo finále nášho článku. Stieranie online žrebov vám prináša podstatne množstvo výhod ako nevýhod. Vyhýbate sa zbytočným kontaktom, kedy potenciálne zvyšujete šancu, že sa nakazíte a infikujete ďalších členov vašej rodiny, blízkych alebo kolegov v práci. Okrem iného si viete podať e-žreb prakticky okamžite, pričom potrebujete iba prístup na internet a smartfón. Všetky žreby máte ihneď poruke a hneď viete či ste víťazom. Toto v dnešnom svete ponúka stieranie online a tipovanie online lotérie. Prajeme vám veľa zábavy!  

Už ste čítali?

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…