Využite v novembri jedinečnú ponuku Tipsportu a získajte 50 eur zadarmo
Inzercia
Inzercia

Využite v novembri jedinečnú ponuku Tipsportu a získajte 50 eur zadarmo

Stávková kancelária Tipsport si pre všetkých nových klientov, ktorí si vytvoria účet počas novembra tohto roka, pripravila mimoriadnu odmenu. Každý zákazník teraz iba za registráciu dostane vstupný bonus mimoriadne až 50 eur a k tomu vkladový bonus 4000 eur.

Štandardný bonus, ktorý Tipsport ponúkal počas roka za samotnú registráciu bol 20 eur. V rámci novembrovej kampane však odmeny pre čerstvých užívateľov na svojom webe znásobil. Samozrejmosťou je aj kompletný prístup ku všetkým športovým livestreamom na TV Tipsport.

Bezpodmienečná odmena

Registračný bonus 50 eur zadarmo, ktorý Tipsport v tomto mesiaci dáva novým zákazníkom je skutočne zadarmo. Nie je podmienený žiadnym úkonom, je to skutočne odmena za to, že sa stanete riadnym zákazníkom stávkovej kancelárie. Bonus dostanete v podobe virtuálnej meny Tipsport Netov na vaše hráčske konto. Keďže hodnota jedného Netu je 1 cent, máte ich 50,000.

Nety môžete vsadiť na tiket namiesto vašich peňazí, pričom v prípade výhry dostanete na účet skutočné peniaze, teda eurá. Ako sa rozhodnete s týmto bonusom manipulovať je na vás. Môžete ho minúť pokojne naraz na jeden tiket alebo si ho rozdeliť na viac menších stávok. Rozumnou voľbou je aj predplatenie si prístupu k TV Tipsport. Ten je totiž na 30 dní podmienený aspoň jedným pretipovaným tiketom v minimálnej hodnote 1,20 eur.

Ponuka športových prenosov

Po registrácii okrem spomínaného bonusu dostanete aj prístup ku všetkým športovým livestreamom prostredníctvom TV Tipsport na sedem dní bezpodmienečne. Po tomto období už platia vyššie uvedené pravidlá s minimálnou pretipovanou čiastkou v priebehu mesiaca.

Medzi športovými prenosmi na Tipsporte nájdete zápasy z takmer všetkých popredných európskych futbalových líg ako talianska Serie A, španielska La Liga, francúzska Ligue 1 či nemecká Bundesliga. Nechýbajú populárne zámorske súťaže NBA, NFL a NHL, ale aj ruská KHL a všetky zápasy zo slovenskej hokejovej extraligy. Už tradične Tipsport prináša aj priame prenosy z bojových športov a organizácií ako je slávna UFC alebo česko-slovenský Oktagon MMA.

Tipujte na čokoľvek

Svojich 50 eur tak môžete po registrácii využiť prakticky na čokoľvek. K dispozícii vám je kompletná kurzová ponuka Tipsportu, takže si môžete staviť na akýkoľvek váš obľúbený šport. Výber je široký, či už ide o základné kurzy, doplnkové stávky alebo live stávky, ktorými môžete reagovať priamo počas priebehu jednotlivých podujatí.

Vďaka vašim stávkam môžete v Tipsporte získať ďalší vkladový bonus do maximálne výšky až 4000 €. Ten závisí od vášho prvého vkladu na hráčske konto a je podmienený nutnosťou pretipovať určitý obnos peňazí. Ak splníte stanovené podmienky, dostanete bonus rovnajúci sa hodnote vášho prvého vkladu.

Obľúbené online kasíno

Stávková kancelária Tipsport to nie sú iba športové stávky. Okrem skvelého servisu a odmien pre tipérov si tu na svoje prídu aj milovníci internetových kasín. Online kasíno Tipsport patrí medzi najlepšie na trhu, ponúka taktiež vysoký vstupný bonus až do výšky 1000 €, viac ako 80 online automatov, vklady už od 1 centu a pravidelné akcie pre svojich zákazníkov.

Tipsport je celkovo veľmi dobre hodnotený, mimoriadne obľúbený a širokou ponukou disponujúca stávková kancelária, ktorá pre nových, ale aj existujúcich zákazníkov neustále prináša množstvo noviniek a súťaží. A zdá sa, že najlepší čas, kedy sa zaregistrovať je práve tento november.

Už ste čítali?

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…