To treba počuť! Barbora Hazuchová naživo bez prípravy dokonale zaspievala svoj hit Iná
Lenka Miškolciová
Lenka Miškolciová

To treba počuť! Barbora Hazuchová naživo bez prípravy dokonale zaspievala svoj hit Iná

Barbora Hazuchová je mladá slovenská speváčka, o ktorej určite budeme ešte veľmi veľa počuť. Dokazuje to aj fakt, ako dokonale zaspievala svoju novú pieseň. Priamo v štúdiu Dobrého rádia a bez akejkoľvek prípravy.

— Foto: Archív DN

BRATISLAVA 9. apríla - Mladá speváčka Barbora Hazuchová sa po prvý raz dostala do povedomia ľudí svojou účasťou v speváckej súťaži Česko-Slovenská SuperStar, kde obsadila záverečné krásne siedme miesto. Odvtedy však už uplynul nejaký ten rôčik a mladá speváčka vôbec nezaháľala. Len pred niekoľkými dňami potešila svojich fanúšikov novým singlom s názvom Iná, ku ktorému už stihla nakrútiť aj originálny videoklip. Práve ten prekvapil mnohých. Talentovaná speváčka sa v ňom totiž ukazuje v úlohách, na aké sme u nej neboli zvyknutí.

Dlho som sa bála byť sama sebou. Až príliš som sa zaoberala tým, či som dosť dobrá, dosť pekná, či sa budem páčiť všetkým a či budem robiť veci, ktoré by vyhovovali ľuďom okolo,“ priznala otvorene Barbora hazuchová, ktorá by chcela svojou novou piesňou Iná povzbudiť najmä ženy. „Už keď som ju nahrávala, bolo to pre mňa oslobodzujúce. Sama pred sebou som priznala, že nie som dokonalá, že mám svoje muchy, že som náladová, ale zároveň sa túžim páčiť. No predovšetkým sama sebe a až potom ostatným,“ dodala sympatická speváčka.

Práve nový singel Iná prišla Barbora Hazuchová zaspievať aj do Dobrého rádia. O tom, že o mladej speváčke určite budeme ešte veľmi veľa počuť, môže svedčiť aj fakt, že sa bez zaváhania a akejkoľvek prípravy okamžite pustila do spevu. Vypočujte si pieseň Iná naživo v podaní exfinalistky SuperStar.

Prečo videoklip spôsobil taký poprask?

O novom klipe Barbory Hazuchovej písali takmer všetky slovenské médiá. Nikto totiž neočakával, že speváčku uvidí v takých polohách, v akých v klipe vystupuje. V klipe môžu totiž fanúšikovia vidieť Barboru bez akýchkoľvek úprav a filtrov. „Instagram je preplnený dokonalými fotkami. Akoby sme zabúdali, že nie v každej situácii vyzeráme a pôsobíme krásne a sebaisto,“ vysvetľuje. Barbora má vo videu dokonca aj ryšavé vlasy. Radikálna zmena imidžu však neprišla, pretože ako priznala, ide iba o parochňu. Speváčka však vo videu vystriedala aj niekoľko extravagantných outfitov.

Videoklip k piesni zámerne nemá žiadny dej, pretože má odrážať rôzne nálady a situácie, ktoré zažíva každá žena. „Jasné, že aj ja riešim problémy a povinnosti. Školu, vzťahy, priateľa... Z maličkostí sa dokážem tešiť, ale pre maličkosti sa dokážem aj trápiť. A stále začínam odznova. A stále je to iné. Presne ako ja,“ hovorí Barbora, ktorá zároveň verí, že tento rok ju čaká ešte niekoľko príjemných prekvapení. Zopár ich má podľa jej slov pripravených aj pre svojich fanúšikov.

SLEDUJTE NAJVÄČŠIE HITY A POZITÍVNE SPRÁVY NA FACEBOOKU!

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…

Kristína Kövešová: O pedofiloch mi píšu deti, ktorým sa to deje,…

Rozhodla sa svetu pomáhať a svojimi reportážami odhaľuje realitu, ktorá…

Odborník na vzťahy: Muž potrebuje nájsť svoje miesto vo svete.…

Fungujúci vzťah je snom mnohých z nás. Dá sa ho vybudovať aj v…

Mladého Dubničana k sebe volajú televízie z celého sveta. Ovláda…

Zabudnite na spôsob, ktorým televízie doteraz šírili svoje…

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…