To treba počuť! Barbora Hazuchová naživo bez prípravy dokonale zaspievala svoj hit Iná
Lenka Miškolciová
Lenka Miškolciová

To treba počuť! Barbora Hazuchová naživo bez prípravy dokonale zaspievala svoj hit Iná

Barbora Hazuchová je mladá slovenská speváčka, o ktorej určite budeme ešte veľmi veľa počuť. Dokazuje to aj fakt, ako dokonale zaspievala svoju novú pieseň. Priamo v štúdiu Dobrého rádia a bez akejkoľvek prípravy.

— Foto: Archív DN

BRATISLAVA 9. apríla - Mladá speváčka Barbora Hazuchová sa po prvý raz dostala do povedomia ľudí svojou účasťou v speváckej súťaži Česko-Slovenská SuperStar, kde obsadila záverečné krásne siedme miesto. Odvtedy však už uplynul nejaký ten rôčik a mladá speváčka vôbec nezaháľala. Len pred niekoľkými dňami potešila svojich fanúšikov novým singlom s názvom Iná, ku ktorému už stihla nakrútiť aj originálny videoklip. Práve ten prekvapil mnohých. Talentovaná speváčka sa v ňom totiž ukazuje v úlohách, na aké sme u nej neboli zvyknutí.

Dlho som sa bála byť sama sebou. Až príliš som sa zaoberala tým, či som dosť dobrá, dosť pekná, či sa budem páčiť všetkým a či budem robiť veci, ktoré by vyhovovali ľuďom okolo,“ priznala otvorene Barbora hazuchová, ktorá by chcela svojou novou piesňou Iná povzbudiť najmä ženy. „Už keď som ju nahrávala, bolo to pre mňa oslobodzujúce. Sama pred sebou som priznala, že nie som dokonalá, že mám svoje muchy, že som náladová, ale zároveň sa túžim páčiť. No predovšetkým sama sebe a až potom ostatným,“ dodala sympatická speváčka.

Práve nový singel Iná prišla Barbora Hazuchová zaspievať aj do Dobrého rádia. O tom, že o mladej speváčke určite budeme ešte veľmi veľa počuť, môže svedčiť aj fakt, že sa bez zaváhania a akejkoľvek prípravy okamžite pustila do spevu. Vypočujte si pieseň Iná naživo v podaní exfinalistky SuperStar.

Prečo videoklip spôsobil taký poprask?

O novom klipe Barbory Hazuchovej písali takmer všetky slovenské médiá. Nikto totiž neočakával, že speváčku uvidí v takých polohách, v akých v klipe vystupuje. V klipe môžu totiž fanúšikovia vidieť Barboru bez akýchkoľvek úprav a filtrov. „Instagram je preplnený dokonalými fotkami. Akoby sme zabúdali, že nie v každej situácii vyzeráme a pôsobíme krásne a sebaisto,“ vysvetľuje. Barbora má vo videu dokonca aj ryšavé vlasy. Radikálna zmena imidžu však neprišla, pretože ako priznala, ide iba o parochňu. Speváčka však vo videu vystriedala aj niekoľko extravagantných outfitov.

Videoklip k piesni zámerne nemá žiadny dej, pretože má odrážať rôzne nálady a situácie, ktoré zažíva každá žena. „Jasné, že aj ja riešim problémy a povinnosti. Školu, vzťahy, priateľa... Z maličkostí sa dokážem tešiť, ale pre maličkosti sa dokážem aj trápiť. A stále začínam odznova. A stále je to iné. Presne ako ja,“ hovorí Barbora, ktorá zároveň verí, že tento rok ju čaká ešte niekoľko príjemných prekvapení. Zopár ich má podľa jej slov pripravených aj pre svojich fanúšikov.

SLEDUJTE NAJVÄČŠIE HITY A POZITÍVNE SPRÁVY NA FACEBOOKU!

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…