Dobré noviny

Čo robiť, keď nájdete svojmu dieťaťu na tele takéto škvrny?
Na svoje deti sú rodiča, prirodzene, hákliví, a tak je všetko nezvyčajné na ich tele dôvodom na obavy. Ignorovať nemožno ani takéto červené fľaky.


Uznávaná fyzioterapeutka ukázala trik, ktorým sa zbavíte bolesti kolien. Tajomstvo sa skrýva vo vašej knižnici
Bolesť kolena môže mať viacero príčin, no všetci sa zhodnú v tom, že je nepríjemná. Pritom existuje jednoduchý spôsob, ako ju poraziť.


Holandské mesto má za cieľ vytvorenie nefajčiarskej generácie detí. Takto to chce dosiahnuť
Projekt má za cieľ ukončiť fajčenie na verejných miestach v meste, vrátane nemocníc, detských ihrísk a škôl.


Spálili ste sa na slnku? Takto to riešili naše babičky a mali za pár minút pokoj
Ak ste to prehnali s opaľovaním a slniečko vás spálilo do červena, nezúfajte! Máme pre vás hneď niekoľko domácich trikov, ako pokožke uľaviť od bolesti.


Mamička varuje: Nedovoľte nikomu, aby bozkával vaše dieťa. Mohlo by ho to pripraviť o život
Malé bábätká sú také roztomilé, že okrem rodičov by ich najradšej bozkával a maznal sa s nimi hocikto známy. To však nesmiete v žiadnom prípade dovoliť.


Zápal v tele je skrytý zabijak
Množstvo ochorení majú na svedomí zápaly v našom tele. Kniha skúseného doktora vysvetľuje, ako vznikajú, kedy hrozia a čo treba robiť.


Mladá česká vedkyňa odhalila to, s čím si vedci lámu hlavu desiatky rokov. Kto prežije toto, môže neskôr trpieť Alzheimerom
Niektorí ľudia už v mladom veku rozmýšľajú nad tým, či im hrozí v budúcnosti Alzheimer a čo by mali robiť inak, aby sa mu vyhli. Nový výskum odhalil, čo k nemu môže viesť.


5 000 rokov starý trik proti bolesti funguje už za pár sekúnd
Poznáte tú neznesiteľnú bolesť krku a ramien, ktorá prichádza z vašej ruky? Zbaviť sa jej vám pomôže prastará metóda, ktorá naozaj funguje.


Zle uskladnené potraviny môžu v horúčave spôsobiť hnačku. Na čo si dať pozor?
Zostatky z majonéz, dresingov a studených omáčok treba skladovať pri teplote nula až štyri stupne Celzia maximálne 48 hodín.


Bolí vás chrbtica presne na tomto mieste? Psychologička zistila, že vám tým chce niečo naznačiť vaša psychika
Bolesť chrbtice je jednou z najčastejších bolestí, aké ľudia zažívajú. Viete však, čo vlastne znamená, ak pociťujete bolesti v týchto konkrétnych častiach?