Nespíte dobre? Rekonštruujte! Nová spálňa Vám prinesie osviežujúci spánok
Inzercia
Inzercia

Nespíte dobre? Rekonštruujte! Nová spálňa Vám prinesie osviežujúci spánok

Kvalitný spánok je pilierom kvalitne stráveného dňa. Človek s nedostatkom spánku nemá energiu takmer na nič. Za zlým spánkom môže byť celý rad faktorov - stres v práci, zdravotné problémy, ale aj preležaný matrac, či stará, opotrebovaná a neútulná spálňa. Je dokázané, že výmenou matraca, postele a veľakrát aj obstaraním novej spálňovej zostavy sa k vám navráti aj blahodarný spánok.

— Foto: spalne.eu

Najefektívnejším spôsobom ako rýchlo a účelne premeniť starú spálňu za novú je vybrať si zo spálňových zostáv. Tie vyrobené v odtieňoch duba sú aktuálne nanajvýš obľúbené. Obvykle sa spálňová zostava skladá z postele, skrine, komody a nočných stolíkov.

Väčšina spální tak, ako na obrázku, ponúka využitie pre manželské páry v ktoromkoľvek veku. Prírodný materiál aj jednoduchý dizajn poskytne každému pocit uvoľnenia, ten následne prinesie aj svieži a ničím nerušený spánok. Pre uvoľňujúcu atmosféru je vhodné siahnuť po svetlom nábytku. Ak sa vám kompletné spálňové kolekcie nepozdávajú, môžete si nábytok zakúpiť samostatne a zostaviť si tak spálňu podľa vášho gusta.

Foto: spalne.eu

Osviežujúci spánok a dlhý odpočinok ponúka napríklad spálňová zostava s označením Wikki. Šatňová skriňa aj priestranný bielizník v spálňovej zostave Wikki ponúka veľa úložného priestoru, ktorý ocenia hlavne starostlivé manželky. Svieže a svetlé farebné prevedenie spolu s moderným dizajnom veľkého zrkadla na šatníkovej skrini sedí do malých aj veľkých priestorov. Jednoduchý štýl spálňové zostavy ponúka pokoj aj eleganciu všetkým tým, ktorí zo svojej spálne chcú urobiť oázu kľudu. Tá bude slúžiť nielen k spánku, ale tiež k aktívnemu odpočinku pri dobrej knihe. Biele farebné prevedenie robí zo spálne Wikki moderný a veľmi obľúbený kúsok.

Foto: spalne.eu

Spálňová zostava Lotta ponúka farebné prevedenie pieskového duba a bielej farby, ktorá je ideálnou kombináciou pre zariadenie spální. Okrem farebného odtieňa budete na spálni Lotta milovať moderne riešenú manželskú posteľ či zrkadlo šikovne umiestnené nad komodou. To ocenia nielen ženy, ale aj muži, ktorým ich manželka vždy zaberie kúpeľňu.

 So snovo riešenú spálňou sa určite dostaví aj blahodarný spánok. V našom e-shope Spálne.eu nájdete obľúbené spálňové zostavy v rôznych farebných prevedeniach. Je len na vás, ktorý odtieň a prevedenie si vyberiete. Jedno je isté! V novo zariadenej spálni sa vám bude spať, ako nikdy predtým!

Už ste čítali?

Slovenská doktorandka prišla s objavom, ktorý využijú lekári…

Mladá doktorandka predstavuje nádej pre množstvo pacientov s týmto obzvlášť…

Slovák vyvinul softvér, ktorý predpovedá rozhodnutia súdu lepšie…

Systém dokáže nájsť faktory, o ktorých dôležitosti…

České študentky porazili Harvard v právnickej súťaži. Pomohlo…

Karlova univerzita v Prahe oslavuje výnimočný úspech. Tím jej…

Rozmýšľal o odchode zo Slovenska, ale povedal si, že radšej…

Slovenské Fusakle sú ponožky, ktoré budete hrdo ukazovať na každej návšteve.…