Basketbalisti Miami vyhrali 21. zápas, Kobe Bryant bez bodu
SITA
SITA

Los Angeles Lakers naďalej úspešne bojujú o play-off.

MILWAUKEE 16. marca - Basketbalisti Miami Heat vyhrali v zámorskej NBA už 21. zápas v rade, v piatok si poradili s Milwaukee 107:94.

Na palubovke Bucks dali LeBron James a Chris Bosh po 28 bodov. Heat naposledy prehrali 1. februára s Indianou a v piatok sa vrátili na miesto, kde ich séria o dva dni neskôr začala.

V jednej sezóne vyhrali viac ako 20 zápasov v rade v histórii NBA len dva tímy - Los Angeles Lakers uspelo 33-krát v ročníku 1971/72 a Houston Rockets pred piatimi rokmi 22-krát. Oklahoma City v zápase s Orlandom dominovala a vyhrala jasne 117:104. V druhej štvrtine viedli domáci už o 27 bodov.

Los Angeles Lakers naďalej úspešne bojujú o play-off. Napriek zraneniu členka nastúpil Kobe Bryant a hral 12 minút bez bodového zápisu. Zvyšok zápasu strávil na lavičke a neustále usmerňoval spoluhráčov. Počas sedemnásťročnej kariéry v NBA nebodoval len v pätnástom stretnutí.

Výsledky:

Indiana - Los Angeles Lakers 93:99 (19:16, 22:30, 28:22, 24:31)

Toronto - Charlotte 92:78 (22:17, 26:25, 21:26, 23:10)

Washington - New Orleans 96:87 (26:30, 24:20, 24:14, 22:23)

Atlanta - Phoenix 107:94 (27:23, 30:23, 25:22, 25:26)

Houston - Minnesota 108:100 (22:27, 17:30, 35:23, 34:20)

Oklahoma - Orlando 117:104 (39:26, 34:30, 22:28, 22:20)

Dallas - Cleveland 96:86 (16:24, 22:22, 29:22, 29:18)

Milwaukee - Miami 94:107 (27:26, 15:25, 26:33, 26:23) Golden State - Chicago 95:113 (27:28, 19:28, 17:38, 32:19)

Denver - Memphis 87:80 (23:18, 25:29, 10:19, 29:14)