Nový obchod v Bratislave ponúka krásne tenisky
Dobré noviny
Dobré noviny

Nový obchod v Bratislave ponúka krásne tenisky

V Bratislave vznikol obchod so štýlovými teniskami. Na predaj sú niektoré značky obuvi, ktoré v iných obchodoch nenájdete. Tenisky Chrome obúvajú cyklokuriéri v San Franciscu. Topánky Palladium zasa navrhujú Francúzi, pôvodne slúžili cudzineckej légii. Celú ponuku si môžete pozrieť na stránke obchodu www.shooos.sk.

Svoje miesto tu má aj celá kolekcia obuvi Novesta z Partizánskeho, alebo retro tenisky sviežich farieb – Botas 66. Okrem spomínaných tenisiek nájdete v Shooos.sk okolo 20 značiek topánok.

Hipsteri či kuriéri? Tenisky Chrome z brehov Kalifornie

Možno ste zaregistrovali, že aj v Bratislave sa z času na čas usporadúvajú preteky v šprinte na cestných bicykloch. Zo San Francisca ponúkajú v Shooos.sk kultové tenisky kuriérov – značky Chrome, ktoré sú na obrázku nižšie.

Obuv Chrome má spevnenú podrážku zloženú zo štyroch vrstiev. Povrch topánky je z tvrdej nepremokavej Cordury, alebo kože. Vzadu na teniskách sú odrazky, aby ste v noci neprekvapili na ceste vodičov. Samozrejmosťou sú úchytky na šnúrky, znížené špičky obuvi do košíkov a iné detaily, ktoré robia tieto boty najlepšími z najlepších.

Havaianas, Converse – veľký výber fajn tenisiek či flip-flopov

Havajky a Conversky sú klasiky. V Shooos.sk sa snažili vybrať krásne modely. Ak plánujete počas leta stráviť aspoň týždeň na pláži, alebo chodíte vo flip-flopoch do mesta, v Shooos.sk je na výber niekoľko desiatok modelov Havaianas. Tieto brazílske žabky sú jednotkou na trhu napriek tomu, že na Slovensku ich nepredáva skoro nik.

Tenisky Converse sú ďalšou kultovkou. Americká značka patrí slobodným ľuďom, mladým, odvážnym. Na nové modely z leta 2013 sa tešte v Shooos.sk. Nájde sa tu okolo 20 a viac rôznych modelov.

Botas už dávno nie je len modro-bielo-červený

Botasky, klasickú obuv socialistického Československa, pozná každý. Pôvodné topánky, ktoré vyrábal národný podnik Botana sa dožili dneška - tenisky zachovali pôvodné tvary, ale radikálne obmenili farby.

...aj bežecké tenisky Salomon a La Sportiva

Na výber je v Shooos.sk veľa turistickej alebo bežeckej obuvi. Niektoré modely tenisiek La Sportiva nájdete na Slovensku len v Shooos.sk. Obuv La Sportiva vyniká kvalitou osvedčenou horolezcami, vodcami a záchranármi na skalách. Podrážka býva tvrdá, obuv je viackrát prešitá a zvyčajne kožená.

Tenisky Salomon sú zase jednoznačnou špičkou na trail running, behanie po lesoch a horách. Výborne sadnú. Klasikou Salomonu je už bezšnúrkové zaťahovanie, ktoré sa ani po niekoľkoročnom nosení neopotrebuje. Okrem spomenutých topánok je si vyberiete tiež z ponuky Adidas. Obuv Adidas má v Shooos.sk asi 150 rôznych modelov.

Ak potrebujete štýlové tenisky, alebo kvalitné topánky, navštívte obchod Shooos.sk.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…