Dobré noviny
The Cranberries nakoniec v Bratislave vystúpia v októbri
SITA
SITA

The Cranberries nakoniec v Bratislave vystúpia v októbri

Írska skupina vystúpi v Bratislave 13. októbra. Zmenilo sa aj miesto konania koncertu, ktorý bude v Incheba Expo Aréne.

BRATISLAVA 18. júna - Írska skupina The Cranberries, ktorá mala 24. júna vystúpiť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, sa nakoniec v hlavnom meste Slovenskej republiky predstaví 13. októbra o 19:00 v Incheba Expo Aréne.

Ako predskokan vystúpi Katarína Knechtová so svojou skupinou. Agentúru SITA o tom informoval PR manažér podujatia Ján Kakaščík.

Presunutie termínov európskej časti svetového turné nazvaného Roses na jeseň spôsobili bližšie nešpecifikované osobné dôvody speváčky Dolores O\'Riordan.

"Nakoniec sme dostali do ponuky 13. október. V ten deň je však pôvodné miesto konania koncertu, teda Zimný štadión Ondreja Nepelu obsadené, takže sme boli nútení zohnať narýchlo novú alternatívu. Chcel by som poďakovať za ústretovosť spoločnosti Incheba Expo Aréna, ktorá nám vyšla v tejto nepríjemnej situácii v plnej miere v ústrety a je nápomocná pri riešení problémov spojených s presunom koncertu," uviedol organizátor Peter Ďuriš

"Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknuté problémy, chcem ubezpečiť všetkých, ktorí už mali zakúpené vstupenky, že budú mať svoje miesto na sedenie aj v Inchebe, posilňujeme preto usporiadateľskú službu a bude pripravených vyše 50 uvádzačiek, ktoré sa budú venovať iba všetkým sediacim, k maximálne možnej spokojnosti diváka. Zároveň platí do konca júna možnosť vrátenia vstupeniek v plnej výške ceny na pobočkách siete Ticketportal," dodal Peter Ďuriš.

The Cranberries vznikli v roku 1989 pod názvom The Cranberry Saw Us, ktorý O\'Riordan dodatočne zmenila. Skupina má na svojom konte šesť štúdiových nahrávok - Everybody Else Is Doing It, So Why Can\'t We? (1993), No Need to Argue (1994), To the Faithful Departed (1996), Bury the Hatchet (1999), Wake Up and Smell the Coffee (2001) a Roses (2012).

Medzi jej najväčšie hity patria skladby ako Dreams, Linger, Zombie, Salvation, Promises, Animal Instinct, Just My Imagination alebo Analyse. Kapela z Limericku príde do Bratislavy v pôvodnom zložení: Dolores O\'Riordan (spev), Noel Hogan (gitara), Michael Hogan (basgitara) a Fergal Lawler (bicie nástroje).

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…