The Cranberries nakoniec v Bratislave vystúpia v októbri
SITA
SITA

The Cranberries nakoniec v Bratislave vystúpia v októbri

Írska skupina vystúpi v Bratislave 13. októbra. Zmenilo sa aj miesto konania koncertu, ktorý bude v Incheba Expo Aréne.

BRATISLAVA 18. júna - Írska skupina The Cranberries, ktorá mala 24. júna vystúpiť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, sa nakoniec v hlavnom meste Slovenskej republiky predstaví 13. októbra o 19:00 v Incheba Expo Aréne.

Ako predskokan vystúpi Katarína Knechtová so svojou skupinou. Agentúru SITA o tom informoval PR manažér podujatia Ján Kakaščík.

Presunutie termínov európskej časti svetového turné nazvaného Roses na jeseň spôsobili bližšie nešpecifikované osobné dôvody speváčky Dolores O\'Riordan.

"Nakoniec sme dostali do ponuky 13. október. V ten deň je však pôvodné miesto konania koncertu, teda Zimný štadión Ondreja Nepelu obsadené, takže sme boli nútení zohnať narýchlo novú alternatívu. Chcel by som poďakovať za ústretovosť spoločnosti Incheba Expo Aréna, ktorá nám vyšla v tejto nepríjemnej situácii v plnej miere v ústrety a je nápomocná pri riešení problémov spojených s presunom koncertu," uviedol organizátor Peter Ďuriš

"Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknuté problémy, chcem ubezpečiť všetkých, ktorí už mali zakúpené vstupenky, že budú mať svoje miesto na sedenie aj v Inchebe, posilňujeme preto usporiadateľskú službu a bude pripravených vyše 50 uvádzačiek, ktoré sa budú venovať iba všetkým sediacim, k maximálne možnej spokojnosti diváka. Zároveň platí do konca júna možnosť vrátenia vstupeniek v plnej výške ceny na pobočkách siete Ticketportal," dodal Peter Ďuriš.

The Cranberries vznikli v roku 1989 pod názvom The Cranberry Saw Us, ktorý O\'Riordan dodatočne zmenila. Skupina má na svojom konte šesť štúdiových nahrávok - Everybody Else Is Doing It, So Why Can\'t We? (1993), No Need to Argue (1994), To the Faithful Departed (1996), Bury the Hatchet (1999), Wake Up and Smell the Coffee (2001) a Roses (2012).

Medzi jej najväčšie hity patria skladby ako Dreams, Linger, Zombie, Salvation, Promises, Animal Instinct, Just My Imagination alebo Analyse. Kapela z Limericku príde do Bratislavy v pôvodnom zložení: Dolores O\'Riordan (spev), Noel Hogan (gitara), Michael Hogan (basgitara) a Fergal Lawler (bicie nástroje).

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…