Justin Timberlake zverejnil videoklip Davida Finchera
SITA
SITA

Justin Timberlake zverejnil videoklip Davida Finchera

Hlavnou hviezdou videoklipu je spievajúci a tancujúci Justin Timberlake, no vo videu sa objavuje aj množstvo sprievodných muzikantov, tanečnice a tanečníci. Nechýba ani alkohol, cigary a samozrejme obleky, pričom ten spevákov pochádza od Toma Forda.

BRATISLAVA 15. februára - Americký spevák Justin Timberlake vo štvrtok zverejnil videoklip k piesni Suit & Tie, v ktorej hosťuje rapper Jay-Z. Čiernobiely videoklip režíroval uznávaný filmár David Fincher.

Ten s Timberlakeom spolupracoval už na snímke Sociálna sieť (2010), v ktorej spevák stvárnil cynického spoluzakladateľa služby Napster Seana Parkera.

Hlavnou hviezdou videoklipu je spievajúci a tancujúci Timberlake, no vo videu sa objavuje aj množstvo sprievodných muzikantov, tanečnice a tanečníci. Nechýba ani alkohol, cigary a samozrejme obleky, pričom ten spevákov pochádza od Toma Forda. Videoklip nakrúcali 25. januára.

Skladba Suit & Tie sa bude nachádzať na Timberlakeovom comebackovom albume The 20/20 Experience, ktorý vyjde 18. marca.

Na nedeľňajšom udeľovaní cien Grammy z neho zverejnil ďalšiu pieseň - romantickú baladu Mirrors, v ktorej spieva o tom, ako si o nemenovanej žene po istom čase uvedomil, že je skutočne jeho druhou polovicou. Okrem nej budú na novej štúdiovke aj už skôr zverejnené skladby That Girl a Pusher Lover Girl.

Justin Timberlake svoju hudobnú kariéru odštartoval už ako dieťa, keď sa zúčastnil na súťaži Star Search a pôsobil v televíznej šou The Mickey Mouse Club, kde stretol svojho budúceho kolegu zo skupiny \'N Sync JC-ho Chaseza.

Práve v tejto formácii, ktorá má na konte hity ako I Want You Back, Bye Bye Bye či Pop, sa dostal do povedomia verejnosti. V roku 2002 vydal debutovú sólovú štúdiovku Justified so singlami ako Cry Me a River či Rock Your Body.

Na celom svete sa z nej predalo viac než sedem miliónov kópií. Úspech zaznamenal i s ďalšou nahrávkou FutureSex/LoveSounds (2006), ktorá sa dostala na prvú priečku amerického rebríčka Billboard 200. V singlovom rebríčku zas bodovali skladby SexyBack, My Love a What Goes Around... Comes Around.

Počas svojej kariéry získal Timberlake šesť cien Grammy, tri Brit Awards či štyri Emmy. V ostatných rokoch sa však hudbe takmer vôbec nevenoval a viac sa sústreďoval na hereckú kariéru. Účinkoval napríklad v sci-fi Vymedzený čas (2011) po boku Amandy Seyfried, v komédii Mrcha učiteľka (2011) s Cameron Diaz či v snímke Ide len o sex (2011), kde si zahral s Milou Kunis. Objavil sa tiež vo filmoch Mimo zákona (2005), V reťaziach (2006), Alpha Dog (2006) či Problém s dráhou letu (2012). Timberlake, ktorý v minulosti chodil s Britney Spears či Cameron Diaz, sa s vlani v októbri oženil s herečkou Jessicou Biel.

Informácie pochádzajú z webovej stránky latimes.com a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…