Do Bratislavy zavíta známa spisovateľka Lorna Byrne
SITA
SITA

Do Bratislavy zavíta známa spisovateľka Lorna Byrne

Autorka, ktorá píše o svojich skúsenostiach s anjelmi, v Bratislave absolvuje autogramiádu a večernú prednášku vedenú formou rozhovoru. Jej priaznivci si môžu kúpiť vstupenku za 15 eur.

BRATISLAVA 12. februára - Írka Lorna Byrne, autorka bestselleru Anjeli v mojich vlasoch (2008), poteší slovenských fanúšikov svojou návštevou. Na pozvanie vydavateľstva Ikar pricestuje v dňoch 11. až 12. apríla do Bratislavy.

Autorka, ktorá tvrdí, že vidí anjelov a odmalička sa s nimi rozpráva, absolvuje v piatok 12. apríla o 17:00 autogramiádu v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave. Okrem toho sa s ňou fanúšikovia budú môcť stretnúť počas špeciálneho večera, na ktorý bude potrebné kúpiť si vstupenku.

Byrne sa počas prednášky, ktorá bude vedená formou rozhovoru, podelí so svojimi zážitkami a anjelskými posolstvami. Hlavnou témou večera bude "posolstvo nádeje“, ktoré je tiež ústredným motívom jej novej knihy Posolstvo nádeje od anjelov.

Večer zakončí Lorna požehnaním každému z účastníkov. Čas bude aj na otázky publika. Večer s Lornou Byrne sa uskutoční vo štvrtok 11. apríla 2013 v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici v Bratislave. Cena vstupenky je 15 eur.

Slovenskí čitatelia môžu poznať spomínanú autobiografickú knihu Lorny Byrne Anjeli v mojich vlasoch, pričom v slovenčine vyšlo aj jej voľné pokračovanie pod názvom Schody do neba (2010). Koncom marca sa na pulty predajní dostane najnovšia knižka Posolstvo nádeje od anjelov (2012) preložená do slovenčiny, v ktorej priamočiaro a jednoducho píše o tom, ako sa človek môže obrátiť na anjelov o pomoc a prežiť tak lepší a šťastnejší život.

"Anjelov vidím a komunikujem s nimi každý jeden deň už od svojho narodenia. Vidím rôznych anjelov. Za každým človekom vidím lúč svetla, ktorý je jeho anjel strážny. Každý nejakého má bez ohľadu na národnosť či vierovyznanie, a nikdy som nevidela človeka bez tohto svetla. Občas sa to svetlo otvorí a ja vidím strážneho anjela tej-ktorej osoby,“ vysvetlila spisovateľka, ktorej knihy vyšli vo viac ako 50 krajinách a preložili ich do 27 jazykov. Agentúru SITA informovala PR manažérka vydavateľstva Ikar Mária Lešková.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…