Slovákom uľahčuje internet výber kvalitnej zdravotnej starostlivosti
Dobré noviny
Dobré noviny

Slovákom uľahčuje internet výber kvalitnej zdravotnej starostlivosti

Kvalitná zdravotná starostlivosť je predpokladom zdravého a optimálneho životného štýlu každého človeka. Pomocou elektronickej abecedy lekárov máte možnosť spoľahlivého a jednoduchého výberu vhodného odborníka v pohodlí vašej obývačky.

Dnešný spôsob života ľudí v našej spoločnosti je oproti predošlej generácii charakteristický vysokou fluktuáciou v oblasti výberu miest, na ktorých počas svojho života istú dobu pod vplyvom rôznych okolností zotrvávajú. Zdá sa, že väzby na rodičovský dom, byt či pôdu nie sú v súčasnosti také silné ako u našich predkov. Najmä mladí ľudia za účelom štúdia a získania lepšie platenej práce opúšťajú svoje rodné domovy a presúvajú sa do väčších miest, ktoré ponúkajú množstvo príležitostí na svoj profesionálny, ale aj osobný rozvoj. Keď sa však podmienky z rôznych dôvodov zmenia, nemajú títo ľudia najmenší problém pokračovať vo svojom živote na inom mieste.

Ak sme podobnú situáciu zažili, veľmi dobre si uvedomujeme, čo všetko prináša proces zmeny ako aj to, že skôr ako uskutočníme naše plány, musíme zariadiť množstvo vecí, ktoré sú pre náš plnohodnotný život na novom mieste nevyhnutné. Po tých najurgentnejších záležitostiach akými sú napríklad nájdenie stabilného ubytovania, získanie práce či vybavenie náležitostí potrebných k zmene trvalého bydliska, prichádza na rad aj zabezpečenie vhodnej zdravotnej starostlivosti. Aj napriek tomu, že práve táto záležitosť je často bagatelizovaná a  odsúvaná bokom, práve včasným výberom všeobecných a špecializovaných lekárov, do ktorých starostlivosti po zmene bydliska nastúpite, predídete mnohým nepríjemným komplikáciám a zbytočným problémom.

Otázkou však je, ako si vybrať dobrých odborníkov na novom mieste, ktoré zatiaľ takmer vôbec nepoznáte. Ako a kde začať hľadať? Práve pre ľudí v podobnej situácii, ktorým záleží na tom, aby si čo najskôr zvolili kvalitnú zdravotnú starostlivosť, slúži portál abecedalekarov.sk, ktorý poskytuje kompletný katalóg lekárov pôsobiacich v okrese, meste či v mestskej časti, v ktorej momentálne bývate. Portál je taktiež jednoduchou a efektívnou pomôckou pre tých, ktorí sa z rôznych dôvodov rozhodli zmeniť svojho lekára. Abeceda lekárov prináša možnosť výberu z veľkého množstva všeobecných lekárov či lekárov špecialistov, ako aj oboznámenie sa s komentármi iných pacientov, ktoré vám môžu uľahčiť rozhodovanie a to všetko bez stresujúceho čakania v preplnených čakárňach.

Ak sa práve pripravujete na zmenu svojho bydliska alebo práve touto zmenou prechádzate, určite neodkladajte výber vášho nového lekára na poslednú chvíľu. Doprajte si dostatok času na oboznámenie sa so všetkými možnosťami, ktoré v danej lokalite máte, aby ste predišli riziku, že svoju voľbu neskôr budete ľutovať. Vaše zdravie je tým najcennejším čo máte, neváhajte ho preto zveriť do tých správnych rúk.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…