Vďaka internetu sa hokejovým manažérom môže stať každý
Dobré noviny
Dobré noviny

Vďaka internetu sa hokejovým manažérom môže stať každý

Premýšľali ste už pri sledovaní hokejového zápasu, ako by ste tím riadili vy? Dnes máte príležitosť stať sa hokejovým manažérom a pritom neopustiť pohodlie vášho kresla.

Hokej je obľúbený kolektívny šport, ktorý na Slovenku získal popularitu najmä v roku 2002, kedy náš reprezentačný tím zdolal vo finále majstrovstiev sveta Rusko a priniesol tak do našej krajiny tento vzácny titul. Malá krajinka v srdci Európy sa týmto historickým víťazstvom zo dňa na deň stala uznávanou hokejovou veľmocou vyvolávajúcou rešpekt u svojich súperov.

Dokonca aj tí z nás, ktorí šport počas celého roka ignorujú, sa od tohto pamätného okamihu stávajú počas hokejových šampionátov odhodlanými fanúšikmi nášho tímu. Okrem toho však úspechy našich hokejistov prispeli aj k tomu, že množstvo mladých a nadaných talentov sa vydalo nasledovať hviezdnu dráhu svojich športových idolov. Máme tak veľkú nádej, že v našej krajine vyrastie ďalšia generácia hokejistov úspešne reprezentujúcich našu krajinu.

Hokej však nie je len o hviezdnych chvíľach na ľade, ale aj o veľkom sebazaprení, drine a namáhavej príprave. Práve z tohto dôvodu nie je každý hokejový nadšenec disponovaný na to, aby mohol tento fyzicky náročný šport hrať inde ako na zamrznutom rybníku so susedmi. Moderná doba však priniesla alternatívu aj pre pohodlnejších a menej pohybovo zdatných milovníkov tohto športu, ako sa prostredníctvom virtuálneho sveta dostať do pravého víru hokejového diania. Jednou z nich je napríklad obľúbená Hokej online hra.

V tejto hre sa z vás stáva Online hokejový manažér, ktorý riadi svoj vlastný virtuálny hokejový tím. Internetová hra, samozrejme, nekladie žiadne nároky na fyzické kvality a kondičku, určite však preverí vaše strategické, analytické a najmä riadiace schopnosti. Práve od nich totiž závisí, či práve váš tím obstojí v tvrdej konkurencii súperov z celého sveta a dosiahne tak vytúženú métu v podobe majstrovského titulu.

Okrem toho však hra poskytuje aj ďalší, veľmi atraktívny benefit. Výzva Hraj hokej manažér online a vyhraj 500 €, ktorá sa zobrazuje na úvodnej stránke, je jasným dôkazom, že ak  hokejový tím  pod vaším vedením privediete k vytúženému víťazstvu, môžete prostredníctvom vašich schopností nadobudnúť aj zaujímavú finančnú čiastku. V prípade, že sa vám to skutočne podarí, určite stojí za zváženie, či neuplatniť svoje manažérske hokejové schopnosti aj mimo virtuálneho sveta.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…