Dobré noviny
DAVIS CUP: Slováci privítajú Maďarsko už vo februári 2017
TASR
TASR

DAVIS CUP: Slováci privítajú Maďarsko už vo februári 2017

Na snímke slovenskí reprezentanti Andrej Martin (vpravo), Igor Zelenay (uprostred) a vľavo nehrajúci kapitán Miloš Mečíř v zápase štvorhry Davisovho pohára.
Na snímke slovenskí reprezentanti Andrej Martin (vpravo), Igor Zelenay (uprostred) a vľavo nehrajúci kapitán Miloš Mečíř v zápase štvorhry Davisovho pohára. — Foto: TASR/Martin Baumann

Slováci si zopakujú tohtoročný júlový duel druhého kola kontinentálnej zóny s Maďarskom, na antuke v Budapešti triumfovali hladko 3:0.

Bratislava 26. septembra (TASR) - Slovensko privíta v súboji 2. kola I. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára v roku 2017 na domácej pôde Maďarsko v termíne prvého kola 3. - 5. februára. Spresnenie dátumu oznámila Slovenskému tenisovému zväzu Medzinárodná tenisová federácia (ITF). Informovala o tom oficiálna stránka Slovenského tenisového zväzu. STZ ako organizátor stretnutia musí Maďarskej tenisovej federácii oznámiť dejisko a povrch najneskôr začiatkom decembra.

Slováci si zopakujú tohtoročný júlový duel druhého kola kontinentálnej zóny s Maďarskom, na antuke v Budapešti triumfovali hladko 3:0. Slovenskí tenisti v septembri po tretí raz za sebou neuspeli v baráži o svetovú skupinu, keď bez Martina Kližana a Lukáša Lacka prehrali na tráve v Sydney s domácou Austráliou 0:3. Vlani nestačili v Gdyni na Poľsko 2:3, pred dvoma rokmi podľahli v Chicagu favorizovanému tímu USA hladko 0:5. Medzi elitnou šestnástkou účinkovali naposledy v roku 2006.

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…