Slováci objavili pohodlie internetu, nábytok nakupujú online
Dobré noviny
Dobré noviny

Slováci objavili pohodlie internetu, nábytok nakupujú online

Moderné technológie nám umožňujú pohodlne nakupovať všetko, kvôli čomu sme sa doteraz tlačili v predajniach lákajúcich na novoročné výpredaje. Najmä pri nakupovaní nábytku predsa potrebujeme pokoj, aby sme sa správne rozhodli.

Obdobie krátko po začiatku nového roka, je okrem snahy o napĺňanie novoročných predsavzatí známe aj ako obdobie najväčších zliav a výpredajov v roku. Tým z nás, ktorí nepodľahli čaru predvianočnej atmosféry lákajucej takmer vzduchotesne vyplniť priestor pod vianočným stromčekom, sa razom otvárajú možnosti, ako si za rozumnú cenu dopriať to, čo je  počas ostatných mesiacov príliš drahé.

Možnosti sú naozaj rôzne, či už ide oblečenie, šperky, kozmetiku alebo nový nábytok do našich obydlí. Práve posledná uvedená položka, je snáď najčastejšie skloňovanou v domácnostiach, ktoré sa počas celého roka tešia na bezmedzné možnosti trhu ponúkajúce najrôznejšie kusy doplnkov za zvýhodnené ceny. V obchodných centrách na nás doslova útočia hypermoderné, špeciálne tvarované stoličky a antistresové postele poskytujúce svojím užívateľom jedinečný, takmer obrodzujúci pocit po každom prebudení. Jedálenské stoly  priam lákajú, aby ste na ne prestreli vaše obľúbené porcelánové taniere a súpravu ručne gravírovaných pohárov na víno.

Ako si vybrať zo spleti obrovského množstva výrobkov, ktoré nám súčasný trh ponúka? Najrozumnejšie je v pokoji zmapovať ponúkané možnosti, ktoré pri nákupe máte, určiť si požadované cenové stropy a prípadne sa poradiť s ostatnými členmi domácnosti. Elegante sa tým vyhnete prípadným protestom a námietkam, že nábytok, ktorý ste vybrali sa ostatným jednoducho nepozdáva.

Špecifikom dnešnej doby sú obrovské možnosti výberu tovaru v internetových e-shopoch zaoberajúcich sa predajom nábytku. Jedným z obľúbených slovenských e-shopov je napríklad www.domnabytkuonline.sk, ktorý sa čoraz viac teší popularite medzi slovenskými spotrebiteľmi. Práve tu si môžete v pohodlí domova vybrať a premyslieť aké tipy, farebné kombinácie alebo materiály sú pre vás tie najvhodnejšie. Vyhnete sa tak stresujúcim tlačeniciam v preplnených predajniach lákajúcich na novoročné zľavy.

Ide predsa najmä o to, aby sme sa v našich domovoch cítili príjemne a spokojne v kruhu našich najbližších. To je predsa omnoho dôležitejšie ako akékoľvek výpredaje.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…