Emma Watson je krôčik od získania roly Ily v Noemovej arche
SITA
SITA

Emma Watson je krôčik od získania roly Ily v Noemovej arche

Film o Noemovej arche bude režírovať jeden z najuznávanejších filmárov súčasnosti Darren Aronofsky, ktorého, ako sám tvrdí, príbeh o ceste Noema a jeho rodiny inšpiroval a dojímal už od detstva.

BRATISLAVA 8. júna - Emma Watson rokuje o účinkovaní vo filme o Noemovej arche, ktorú bude režírovať jeden z najuznávanejších filmárov súčasnosti Darren Aronofsky.

Anglická herečka by mala stvárniť Ilu, mladú ženu, o ktorú má záujem Neomov syn Sém. Hlavnú rolu Noema si zahrá Austrálčan Russell Crowe, úlohu Séma zveril režisér Douglasovi Boothovi. Zatiaľ nie je jasné, kto dostane rolu Noemovej manželky, údajne o nej rokuje Jennifer Connelly.

Aronofsky, ktorý má na konte snímky ako Pi (1998), Requiem za sen (2000), Fontána (2006), Wrestler (2008) či Čierna labuť (2010) už v minulosti priznal, že nakrútiť film o Noemovi bolo vždy jeho snom. "Od detstva ma dojímal a inšpiroval príbeh o ceste Noema a jeho rodiny," uviedol. "Dúfam, že sa mi podarí preniesť Noemove oduševnenie a vytrvalosť na strieborné plátno," dodal.

Podľa Deadline pôjde o "veľký fantasy epos a Aronofského príležitosť stvoriť svet". O scenár sa postará John Logan, ktorý má za sebou prácu na filmoch Gladiátor (2000), Posledný samuraj (2003), Letec (2004), Rango (2011), Coriolanus (2011) či Hugo a jeho vel\'ký objav (2011).

Emma Watson je známa predovšetkým ako Hermiona zo série filmov o Harrym Potterovi. Po skončení nakrúcania populárnych čarodejníckych snímok si ostrihala vlasy, pustila sa aj do modelingu a v súčasnosti je považovaná za jednu z najlepšie sa obliekajúcich Britiek.

Objavila sa v snímke Môj týždeň s Marilyn (2011), ktorá vyniesla Michelle Williams a Kennethovi Branaghovi nominácie na Oscara za herecké výkony. Ešte v lete minulého roka prijala účinkovanie vo filmovej adaptácii rozprávky Kráska a zviera v réžii Mexičana Guillerma del Tora.

Tento rok ju fanúšikovia a fanúšičky uvidia v romantickej dráme The Perks of Being a Wallflower o 15-ročnom chlapcovi, ktorý sa snaží vyrovnať s nástrahami života.

Informácie pochádzajú z webstránok www.deadline.com, www.aceshowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…