Liverpool si zopakuje súboj s Exeterom, Kloppovi sa tomu nechce veriť

Sedemnásobného víťaza prestížnej súťaže deptajú zranenia, trénerovi Jürgenovi Kloppovi chýba 11 hráčov, vrátane kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela.

Jürgen Klopp Foto: TASR/AP

Londýn 9. januára (TASR) - Futbalisti FC Liverpool si zopakujú duel 3. kola anglického FA Cupu so štvrtoligovým Exeterom, keď v piatok s ním len remizovali 2:2. Sedemnásobného víťaza prestížnej súťaže deptajú zranenia, trénerovi Jürgenovi Kloppovi chýba 11 hráčov, vrátane kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela. Informovala agentúra Reuters.

Exeter viedol po prvom polčase 2:1, o reprízu súboja sa zaslúžil hosťujúci obranca Brad Smith v 73. minúte. Klopp urobil v zostave 11 zmien oproti poslednému súboji so Stoke City v prvom semifinále Ligového pohára. "Ani nemôžem uveriť, že ešte budeme hrať ďalší zápas. Je jasné, čo musíme urobiť do budúcna. Musíme byť silnejší. Plocha bola ťažká a Exeter hral naozaj dobre. V situáciách jeden na jedného boli silnejší ako naši hráči," citovala Nemca BBC.